R, 2.06.2023

Suur galerii: Vägilane Jason Momoa kurdrutas «Aquamani» esilinastusel naisega ja vihtus tantsu

Spekter
Facebook Twitter
Comments

Juba järgmisel nädalal saavad ka Eesti kinofännid lõpuks näha DC koomiksil põhinevat «Aquamani», mis maailmas juba laineid lööb. Esilinastusel nägi peaosatäitja Jason Momoad nii oma kolleegide Amber Heardi ja Nicole Kidmani kaunis embuses, kui ka kudrutamas oma kaasa Lisa Bonet'ga (kes muuseas «Fantastiliste elukate» näitlejanna Zoë Kravitzi ema), kes nende lapsedki peole kaasa võttis. 

Vaata pilte esilinastuselt ning kraba piletid filmi isegi vaatama (eellinastused juba alates 19. detsembrist). 

Vaata filmi viimast treilerit:

Vaata ka veidi varasemat, 5-minutilist treilerit:

Warner Bros. Picturesi ja lavastaja James Wani märulist kubisev seiklusfilm «Aquaman» toob ekraanidele üüratu ja visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. Peaosa kehastab Jason Momoa. Filmis paljastub poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase Artur Curry pärinemislugu, kui teda ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma olemusega ja avastama, kas ta ära teeninud õiguse olla see, kelleks sündis – kuningas.

Amber Heard mängib raevukat sõdalast ja Aquamani liitlast Merat; Oscarile kandideerinud Willem Dafoe on Atlantise valitsusnõunik Vulko; Patrick Wilson on Atlantise praegune kuningas Orm/Ocean Master; Dolph Lundgren on Atlantise hõimu Xebeli kuningas; Yahya Abdul-Mateen II on kättemaksuhimuline Black Manta. Oscari-võitja Nicole Kidman astub üles Arthuri ema Atlanna rollis, Ludi Lin mängib Atlantise eriüksuse kaptenit Murki ning Temuera Morrison kehastab Arthuri isa Tom Curryt.

Wani lavastatud stsenaariumi autorid on David Leslie Johnson-McGoldrick («Kurja kutsumine 2») ja Will Beall («Gangsterite jahtijad», telesari «Treeningpäev»). 

Filmi saab Apollo Kinodes näha alates 21. detsembrist 2018. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Vaata eestikeelset treilerit:

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles