Eesti Muusikaauhinnad 2020

Galerii: Mick Pedaja albumi esitluskontsert tekitas klubi ukse taha hiigeljärjekorra

Muusik Mick Pedaja andis välja uue stuudioalbumi «Avaimus» ning esitles seda Tallinnas Erinevate Tubade Klubis. Kontsert osutus oodatust populaarsemaks ning tekitas klubi ukse taha pika järjekorra. Vaata üritusest pilte!

Täna, 13. novembril toimus Telliskivis Erinevate Tubade Klubis Mick Pedaja uue albumi «Avaimus» esitluskontsert. Mick astus lavale koos Angeelia, bändi ja keelpillikvartetiga.

«Esitlusele tulevad uue plaadi lood, aga sekka ka mõned vanemad, äratundmishetki pakkuvad lemmikud. Uus album on minu jaoks teatud mõttes juurte juurde naasmine. Kui eelmisel plaadil oli rõhk pigem elektroonilisel muusikal, siis värskel plaadil kuuleb taas kitarri ja bändi,» rääkis Mick Pedaja.

Uus album «Avaimus» ehk «ava end vaimus» keskendub sallivusele ja looduse väärtustamisele. Autor soovib edasi anda mõtet, et hoiaksime ja tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest. Nagu ka eelmisel kauamängival «Hingake / Breathe», kuuleb uuel plaadil nii eesti- kui ingliskeelseid lugusid, osad neist Micku enda sulest.

Vaata uue albumi nimiloole vändatud muusikavideot:

Tagasi üles