Eesti Muusikaauhinnad 2020

Mick Pedaja annab välkkontserdi ja esitleb oma uut albumit «Avaimus»

Mick Pedaja “Avaimus” 2018.

FOTO: Promopilt

Homme esinevad Viru Keskuse Rahva Raamatus Mick Pedaja ja Angeelia. Hingestatud kontsert Eesti ühelt armastatumalt duolt on ühtlasi soojendavaks etteasteks Micku uue albumi «Avaimus» esitlusele.

«Päevase minikontserdiga teen sissejuhatuse õhtusele esitlusele ja püüan anda vaikselt aimu sellest, mis täispikal kontserdil toimuma hakkab. Esitlusele tulevad uue plaadi lood, aga sekka ka mõned vanemad, äratundmishetki pakkuvad lemmikud. Uus album on minu jaoks teatud mõttes juurte juurde naasmine. Kui eelmisel plaadil oli rõhk pigem elektroonilisel muusikal, siis värskel plaadil kuuleb taas kitarri ja bändi,» rääkis Mick Pedaja.

Uus album «Avaimus ehk ava end vaimus» keskendub sallivuse ja looduse väärtustamise teemadele. Autor soovib edasi anda mõtteid, et hoiaksime ning tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest.

Oleme külalised metsas, kuhu meid oodatakse avasüli. Austame rohkem kohalikke asunikke ning elu selles. Avades vaimus, avame ka end loodusele ning loodus end meile. Nagu ka eelmisel väljaandel «Hingake / Breathe» kuuleb uuel plaadil nii eesti- kui ka ingliskeelseid lugusid, osad neist Micku enda sulest.

Albumi täispikk esitluskontsert toimub Erinevate Tubade Klubis. Laval astuvad üles Mick ja Angeelia koos bändi ja keelpillikvartetiga.

Tagasi üles