Elisabet Reinsalu: oli ka pereemade ohkimisi, umbes et kuidas ma kõigega hakkama saan

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Elisabet Reinsalu: oli ka pereemade ohkimisi, umbes et kuidas ma kõigega hakkama saan
Elisabet Reinsalu: oli ka pereemade ohkimisi, umbes et kuidas ma kõigega hakkama saan Foto: Peeter Langovits

Näitleja Elisabet Reinsalu hakkab 23. detsembril ETV ja ETV2 eetris rahva saadetud luuletusi ette lugema. Näitlejanna selgitas, kuidas ta luuletused välja valib.

Reinsalu tõdes, et see sõltub väga palju tema enda meeleolust, kas talle meeldib harras või mässulisem jõulumeeleolu. «See, mis inimesed olid sinna kirjutanud, oli väga seinast seina. Oli hardaid jõululuuletusi ja oli ka pereemade ohkimisi, umbes et kuidas ma kõigega hakkama saan. Väga lõbus lugemine oli,» kommenteeris Reinsalu tänavu esitatud jõululuuletusi Menu vahendusel.

Ta lisas: «See jõuluaeg, selline valguse ootamine on meile kuidagi sisse kodeeritud. Inimesed kogu aeg kurdavad, et nii kohutavalt pime on, aga see pimedus on minu arust nii ilus, et me saamegi keskenduda sellele valge aja ootamisele. Sellele, et me vaatame natuke enda sisse ja võib-olla vaatame, kuulame või vähemalt katsume kuulata rohkem oma lähedasi.»

Tagasi üles