R, 2.06.2023

Tundeline mehemürakas! «Aquamani» staar Jason Momoale kippus võtetel pidevalt nutt peale

Spekter
Facebook Twitter
Comments
Jason Momoa
Jason Momoa Foto: NEIL HALL / EPA / Scanpix

«Aquamani» staar Jason Momoa tunnistas hiljutises intervjuus briti lehele Mirror, et on tundeline mees ning pole harvad ka korrad, kus mees n-ö kraanid lahti päästab.

«Troonide mängus» hüpermaskuliinset hõimuliidrit Khal Drogot mänginud Jason Momoa on tuntud oma muljetavaldava füüsise poolest, ent näitleja kinnitab, et vaatamata stereotüüpilisele välimusele on ta hinges tundlik natuur, kelle suurimaks muskliks on siiski süda. 

«Olin võtetel kõige suurem draamakuninganna. Nutsin kogu aeg,» rääkis mees, kuigi ei seletanud, mis teda täpsemalt nutma ajas. Küll aga lisas ta, et kuna kasvas üksikemaga, kes teda oma tunnetega kooskõlas elama õpetas, siis on ta tänini oma hingeeluga heas kontaktis. «Aga mind ei palgata kunagi emotsionaalseid karaktereid mängima, kuigi olen selleks vägagi võimeline. Paraku olen selles suures kehas lõksus,» naljatas ta.

Ometi peaks ta Aquamani tegelaskuju kaudu siiski saama veidi ka emotsionaalsemaid stseene kogeda, kuna film süveneb üpris põhjalikult superkangelase minevikutraumadesse.

Peaosa kehastab «Aquamani» vesises seikluses vägilasemõõtu Jason Momoa, kelle kanda on müütilise poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase, kuningaks sündinud Artur Curry roll. Meest ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma tegeliku olemusega ja avastama, kas ta ära teeninud õiguse olla vete valitseja.

Warner Brosi järjekordse kassahiti naiskangelase rollis astub üles Amber Heard («Õigluse liiga», «Super Mike XXL»), kes mängib raevukat sõdalast ja Aquamani liitlast Merat. Oscari-võitja Nicole Kidman aga astub üles Arthuri ema Atlannana.

Ekraanil seiklevad lisaks fantastiliste tegelastena veel Oscarile kandideerinud Willem Dafoe (Atlantise valitsusnõunik Vulko), Patrick Wilson (Atlantise praegune kuningas Orm/Ocean Master),  Dolph Lundgren (Atlantise hõimu Xebeli kuningas), Yahya Abdul-Mateen II (kättemaksuhimuline Black Manta), Ludi Lin (Atlantise eriüksuse kapten Murk) ning Temuera Morrison (Arthuri isa Tom Curry). 

Filmi saab Apollo Kinodes näha alates 21. detsembrist 2018. 

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles