Menusarja pidupäev! Täna jõuab vaatajate ette «Pilvede all» 250. osa

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pilt sarjast "Pilvede all" vanaema Sirje lastelastega.
Pilt sarjast "Pilvede all" vanaema Sirje lastelastega. Foto: Promopilt

2010. aasta sügisel esimest korda Kanal 2 ekraanile alustanud «Pilvede all» jõuab täna uhke numbrini, kui kell 21.30 on vaatajate ees järjekorras juba 250. osa!

Väärikas juubel on seda erilisem, et sari on kõigi 17-ne hooaja jooksul püsinud stabiilselt teletopi esikümnes. Sarja produtsent Toomas Kirss ei varjagi, et algselt oli plaanis uut sarja teha kõige rohkem kümme osa, kuid alates esimesest episoodist võttis vaataja kolm õde ja nende tegemised nii omaks, et üks hooaeg järgnes teisele ja edasine on juba ajalugu.

Kolm õde on aastate jooksul elanud sarnast elu, nagu nende fännidki ja küllap see ongi põhjus, miks vaatajad soovivad oma lemmikute tegemistega kursis olla.

«Nagu eluski, saadakse ekraanil kokku ja minnakse lahku, lapsed sünnivad ja kasvavad, ametid ja elukohad vahetuvad, sõbrad tekivad ja kaovad. kuid kõigest hoolimata on üks mis jääb ja see on perekond – õed hoiavad alati kokku,» resümeerib Kirss.

Näitleja Rita Rätsepp.
Näitleja Rita Rätsepp. Foto: Promopilt

Üheks värvikamaks tegelaseks on «Pilvede all» õekeste ema Sirje, keda kehastab alati särav Rita Rätsepp. Huvitav fakt on see, et algselt oli Sirje roll planeeritud sõnatuna, sest tegelane oli ratastoolis ning värskelt insuldi üle elanud.

Tänaseks on Sirje sarja kõige sõnakam tegelane ja Rita Rätsepp võib oma värvika rolli üle igati uhke olla. Mida näitlejanna ise oma tegelasest arvab ja kuidas temast üldse näitleja sai, saame teada tänaõhtuses erisaates «Rita Rätsepa põrsapõli».

Erisaade «Rita Rätsepa põrsapõli» on Kanal 2 ekraanil täna kell 21.00, sellele järgneb «Pilvede all» juubeliosa.

Tagasi üles