Willow Smith räägib, miks ta ei suutnud oma vanematele andestada

Willow Smith heategevuslikul kontserdil New Yorgis 2017.

FOTO: LUCAS JACKSON / REUTERS

Will Smithi (50) tütar Willow (18) paljastas, et isa oli karm, kui «Whip My Hair» edetabelite tippu kihutas ning keeggi ei hoolinud tema tunnetest, kui noorest Willowist poppstaar sai, kirjutab TooFab.

Jutusaates «Red Table Talk» oli teemaks andestus ning Willowi käest küsiti, kellele ta oma minevikust peaks andestama. Vastus tuli kergelt - oma vanematele.

«Ma pidin andeks andma vanematele kogu «Whip My Hair» olukorra pärast,» rääkis Willow.

Ta lisas, et tema eduga varases eas ei tuldud toime nagu oleks pidanud. «Sina ja isa oleksite pidanud mu muusikalist kavu ning teadmisi rohkem heaks kiitma kui mu populaarsust,» tunnistas ta emale Jada Smithile (47) ning põhjendas sellega ka enda kiilaks ajamist mässumeelses tujus.

«Peamiselt oli selleks isa, sest ta oli teatud olukordades väga karm. Mitu aastat proovisin tagasi saada usaldust, sest mulle jäi sellel perioodil mulje, et mind ei kuulatud ja keegi ei hoolinud, kuidas ma end tundsin,» lisas noor lauljanna.

«Ma tundsin end süüdi, sest kõik püüdsid teha minust paremat inimest ja üritasid aidata mul unistusi täide viia. Kuid ma ise ei saanud päris aru, mis mu unistused kaasa tõid,» lisas Willow, miks ta ka iseendale andestama pidi.

Tagasi üles