T, 28.11.2023

I Wear* Experiment üllatab fänne live-kontserdiga otse stuudiost

Elu24
Facebook
Comments
I Wear* Experiment
I Wear* Experiment Foto: Promopilt

Sel reedel ilmub I Wear* Experiment’i teine stuudioalbum "Jupiterz". Bänd tutvustab uut muusikat neljapäeva õhtul, andes oma stuudios live-kontserdi, mida on võimalik jälgida otseülekandena Facebooki vahendusel.

Neljapäeva õhtul kell 19.00 tasub kõigil I Wear* Experiment'i austajatel end bändi Facebooki lehele suunduda, sest muusikud on selleks ajaks oma stuudios live-kontserdiks vajaliku tehnika üles pannud ning esitavad esmakordselt uut muusikat.

«Tahame oma kuulajatele midagi erilist pakkuda ja esitame oma uusi lugusid esmakordselt just neile, kes meid jälgivad ja toetavad. Facebooki vahendusel saavad sündmusest osa kuulajad üle kogu maailma,» räägib bändiliige Hando Jaksi. «Lisaks muusikale jagame ka behind the scenes infot ja oodata on mitmeid üllatusi.»

I Wear* Experimenti teine täispikk stuudioalbum «Jupiterz» ilmub 7. detsembril. Plaat on täies mahus bändi enda salvestatud ning temaatika poolest tõsisem ja tumedam kui debüütalbum «Patience». Seni on albumilt ilmunud kaks singlit – «Dogs» ning «Almere», mõlemad neist on saanud positiivset tagasisidet nii Eesti kui ka välismaa fännidelt.

I Wear* Experiment kuuluvad Hando Jaksi, Mikk Simson ja Johanna Eenma

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles