Eesti Muusikaauhinnad 2020

Nii põnev! Selgusid Eesti Muusikaauhinnad 2019 esimesed esinejad

Lenna Kuurmaa on nomineeritud kolmes kategoorias.

FOTO: Kalle Veesaar

Eesti Muusikaauhindade esimesed artistid, kes astuvad üles 24. jaanuaril 2019 Saku Suurhallis toimuval pidulikul auhinnagalal, on muusikasõpru äsja värskete albumitega rõõmustanud Ewert and The Two Dragons ja Uudo Sepp ning peagi uut albumit esitlev Lenna.

«Nii Lenna kui ka Ewert ja draakonid on varemgi pakkunud Muusikaauhindade galal võimsat esitust. Meil pole kahtlustki, et ka seekord ei pea publik pettuma,» lausus Eesti Fonogrammitootjate Ühingu juhatuse liige Danel Pandre.

«Uudo jaoks on see küll esimene kord Muusikaauhindade õhtul üles astuda, aga Saku Suurhalli lava pole tallegi võõras. Kindlasti võib ka Uudolt vägevat esinemist oodata,» lisas Pandre.

Uudo Sepp esineb Eesti Muusikaauhinnad 2018 auhinnagalal.

FOTO: Promopilt

Lenna debüteeris sooloartistina Eesti Muusikaauhindade jagamisel 2011. aastal ja võitis kohe aasta debüütalbumi, aasta naisartisti, aasta popalbumi ja aasta parima laulu tiitlid. Aastate jooksul on Lennal kogunenud riiulile kokku 6 muusikaauhinda.

Lenna Kuurmaa esineb Eesti Muusikaauhinnad 2018 auhinnagalal.

FOTO: Kalle Veesaar

2012. aastal domineeris auhindade jagamisel Ewert and The Two Dragons võites albumiga «Good Man Down» aasta albumi, aasta ansambli, aasta rockansambli, aasta muusikavideo ja aasta parima laulu auhinnad. Ka neil on sarnaselt Lennale bändiruumi aastatega kogunenud 6 auhinda.

Ewert and The Two Dragons esineb Eesti Muusikaauhinnad 2018 auhinnagalal.

FOTO: Herkki Merila

Eesti Muusikaauhinnad 2019 toimuvad 24. jaanuaril Saku Suurhallis. 

Aasta suurejooneliseima muusikagala piletid on saadaval Piletilevis.

Tagasi üles