N, 7.12.2023

Mida arvas staarmetroseksuaal Vaido Neigaus Lemsalu paroodiast?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Su nägu kõlab tuttavalt viimane stuudiosaade 25.11.2018
Su nägu kõlab tuttavalt viimane stuudiosaade 25.11.2018 Foto: Madis Sinivee

«Su nägu kõlab tuttavalt» kuldse hooaja viimases stuudiosaates parodeeris Liis Lemsalu metroseksuaal Vaido Neigaust - mida oli aga Vaidol selle kõige kohta öelda?

Lemsalu parodeerimisel tuli esitlusele lugu «Kõigest loobunud», mis nägi ilmavalgust 2009. aastal ning mis lennutas Neigause orbiidile.

«Üheksa aastat tagasi sai tehtud asju, mida ma täna ennast tegemas ei näe ning Liis Lemsalu tegi seda kõike hästi järgi saates «Su nägu kõlab tuttavalt», avaldab staarmetroseksuaal arvamust Instagramis.

Vaido Neigaus 2014. aastal Rakvere gümnaasiumis.
Vaido Neigaus 2014. aastal Rakvere gümnaasiumis. Foto: Meelis Meilbaum

«Mäletan, et selle loo videot filmides tahtsin, et seal oleks ka seda naiselikkust, sest igal mehel on see kusagil peidus. See lugu tõstis mind avalikkuse ette ja tänu sellele sain ma käia esinemas paljudes Eesti kohtades, kuhu ma ise ei oleks ilmselt kunagi sattunud ning kui ma ei oleks teinud neid asju, siis ei oleks mind ilmselt ka järgi tehtud selles saates.»

«Tänan neid inimesi, kes aitasid mul tol ajal Eestit raputada ja jalga kinnitada Eesti muusikas ning mis peamine, ma saan nüüd tegeleda asjaga, mida ma tōesti armastan.»

Lisades: «Olen alati soovinud, et keegi teeks mind selles saates järgi ning lõpuks see ka juhtus. Suur aitäh, Liis, selle huumori ja hea esinemise eest.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

9 aastat tagasi sai tehtud asju mida ma täna ennast tegemas ei näe ning Liis Lemsalu tegi seda kõike hästi järgi saates “Su Nägu Kõlab Tuttavalt”. Mäletan, et selle loo videot filmides tahtsin, et seal oleks ka seda naiselikkust, sest igal mehel on see kusagil peidus. See lugu tõstis mind avalikkuse ette ja tänu sellele ma sain käia esinemas paljudes Eesti kohtades, kuhu ma ise ei oleks ilmselt kunagi sattunud ning kui ma ei oleks teinud neid asju, siis ei oleks mind ilmselt ka järgi tehtud selles saates. Tänan neid inimesi kes aitasid mul tol ajal Eestit raputada ja jalga kinnitada Eesti muusikas ning mis peamine, ma saan nüüd tegeleda asjaga mida ma tōesti armastan. Olen alati soovinud, et keegi teeks mind selles saates järgi ning lõpuks see ka juhtus. Suur aitäh Liis selle huumori ja hea esinemise eest❤️ ning tänan ka saate meeskonda✌? #snkt #liislemsalu #tv3eesti #näosaade

A post shared by VAIDO NEIGAUS | MJ PRODUCTION (@vaidoneigaus) on

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles