Galerii: Henrik Normanni komöödiafilmi «Elu hammasratastel» esilinastus tõi Apollo Kinosse kohale palju tuntud nägusid

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna toimus Apollo Kino Solarises Henrik Normanni ja skandaalse popbändi Respekt ninamehe Kerdo Mölderi kirjutatud ning esimese lavastatud komöödiafilmi «Elu hammasratastel» pidulik esilinastus. Vaata galeriist, kes kohal käisid!

Kerdo lapsepõlv ei olnud roosiline. Alkohoolikutest kasuisad ja pidev kodutu tunne on jätnud oma jälje. Tema unistus saada kuulsaks lauljaks on ainus kindel asi, mis teda saadab. Artisti elu on aga täis takistusi ja ahvatlusi. Ainult põgenemine fantaasiatesse aitab tal ellu jääda.

Kui vanaema oma säästudest loobumisega teeb suure unistuse täitumise veelgi kättesaadavamaks, haarab teda põrgulik eufooria. Paraku isegi mitte Pariis ei täida tema kõiki soove ja nõudmisi. Reaalne elu kisub Kerdot ikka valele teele. Leida kuulsust, raha ja armastust üheaegselt näib miskipärast võimatu. Ta elab eilses ja unistab homsest ning oleviku katkematu masinavärk tirib teda halastamatult elu hammasrataste vahele.

Kas õigete valikute tegemiseks on juba liiga hilja? Mis on kellegi jaoks õige? Miks sündisin nii? Kerdot on üks – aga siis on tema sees veel Jumal ja Kurat! Kes neist võidab? Isegi hullumaja arstid ei saa aru.

«Elu hammasratastel» otsib vastuseid ja vist ei leiagi. See on täiesti haige film, kus miski ei ole päris nii nagu näib.

Laiema avalikkuse ette jõuab film Apollo Kinodes juba homme, 23. novembril.

Tagasi üles