R, 2.12.2022

Kirev galerii: Kostüümid, väsimatud pöidlad ja adrenaliin! Vaata, milline värvikas möll toimus MängudeÖÖ-l

Spekter
Kirev galerii: Kostüümid, väsimatud pöidlad ja adrenaliin! Vaata, milline värvikas möll toimus MängudeÖÖ-l
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

Õhtul ja ööl vastu 11. novembrit toimus Apollo Kino Solarises MängudeÖÖ. Esmakordselt eelnes üritusele ka päevane mängupidu, kuhu olid oodatud ka alla 16-aastased.

MängudeÖÖ on Eesti suurim videomängudele ja virtuaalsusele pühendatud üritustesari, mis toob külastajateni uusimad konsooli-, arvuti- ja mobiilimängud ning adrenaliinirohked võistlused suurtel kinoekraanidel. MängudeÖÖ sündmusel pööratakse erilist tähelepanu ka neile, kes ei ole veel leidnud oma kohta mängumaailmas, pakkudes sõbralikku, avatud ja meelelahutuslikku võimalust mängukultuuriga tutvuda. 

Pakkumaks unustamatut mängumöllu, korraldatakse päeval toimuval MängudeÖÖ: PÄEV sündmusel muu hulgas turniire mängudes Fortnite Battle Royale, NBA 2K19, Nidhogg II ja Arms. Lisaks leiab aset ohtralt kõrvaltegevusi, mida ühes sõprade ja vanematega nautida: põnevad loengud, virtuaalreaalsus, võimalus tutvuda ägedate Lego komplektidega, visata pilk peale ägedatele speedrunner'itele ja palju muud. 

Üritus kestab kella 13 – 18ni ja on vanusepiiranguta. Apollo Klubilise pilet 7 eurot, tavapilet 8 eurot. 

Õhtune «klassikaline» MängudeÖÖ toob tagasi selle videomängupeo meeleolu, mille poolest üritus juba pikalt tuntud on: laheda õhtu käigus lükatakse käima turniirid mängudes Fortnite Battle Royale (soolo), FIFA 19, SoulCalibur 6. Meelt lahutatakse veel uuemate Jackboxi mängudega, teritatakse mõistust loengusaalis, laotakse kaarte Hearthstone’is ning unustatakse hetkeks videomängud ja tehakse hoopis selgeks Eesti kõige kõvemad käpad kivi-paber-käärid mängus.

Vaata MängudeÖÖ 2017 kokkuvõtvat videot:

Märksõnad
Tagasi üles