Trad.Attack! põrutab kuuks ajaks Austraaliasse tuuritama

Trad.Attack! põrutab kuuks ajaks Austraaliasse tuuritama.

FOTO: promo

Folkbänd Trad.Attack! läheb esmakordselt tuurile Austraaliasse, kus esinetakse mainekatel folgifestivalidel Woodford Folk Festival ja Cygnet Folk Festival ning mängitakse mitmetes klubides.

Tänavustel Eesti Muusikaauhindadel aasta ansambliks valitud Trad.Attack! viibib Austraalia tuuril ligi neli nädalat. Selle ajaga antakse üle 15 kontserdi Brisbane'is, Sydneys, Melbourne'is ning Tasmaanias. Suurimad ülesastumised toimuvad Woodford Folk Festivalil, mida külastab igal aastal ligi 130 000 inimest. Trad.Attack! esineb seal viis päeva järjest ning üks olulisemaid kontserte toimub täpselt aastavahetusel.

Bändi torupillimängija Sandra Vabarna ootab põnevusega Austraalia reisi: «Seda tuuri on planeeritud juba mitu aastat ning oleme väga õnnelikud, et see lõpuks toimub! Sees on suur ootusärevus, sest ees ootab väga värvikirev ja pikk tuur ning me saame esineda nii mainekal festivalil nagu Woodford Folk Festival.»

Bändi jaoks, kelle eesmärk on esineda igas maailma riigis, on Austraalia näol tegemist järjekorras 37. riigiga, kuhu esinema sõidetakse. Kokku on maailmas riike ligi 200. Ühtlasi on tegu ka bändi karjääri ühe pikema tuuriga. Trad.Attack!'i Austraalia tuuri toetab EAS.

Täpne tuuri ajakava ja piletid on saadaval bändi kodulehel.

Trad.Attack! põrutab kuuks ajaks Austraaliasse tuuritama.

FOTO: promo

Tagasi üles