E, 4.12.2023

Kadriorgia ja südametevalu kolimine Rate.ee-sse: «Pöörased nullindad» meenutavad eelmist aastakümmet

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Saatejuht Madis Kimmel ja saatekülaline Henry Kõrvits.
Saatejuht Madis Kimmel ja saatekülaline Henry Kõrvits. Foto: «Pöörased nullindad» / Kanal 2

Täna kell 20.00 meenutavad Kanal 2 retro-doksaates «Pöörased nullindad» erakordselt pöördelist eelmist aastakümmet Koit Toome, Henry Kõrvits, Merlyn Uusküla, Andrus Ansip, Mihkel Kärmas ja paljud teised.

Nullindad algasid maailmalõpu meeleoludes. Kes ootas komeeti, kes aga interneti kokkukukkumist. Millenniumi algul ootasid kõik arvutite õhku lendamist. Arvutid aga ei lennanud õhku, vaid internet sai nullindate elu pärisosaks, südamete murdumine kolis rate.ee veebikeskkonda ja reeturlik võrk tõi avalikuks Kadriorgia.

Sotsiaalmeedia pealetung muutis kardinaalselt ka staaride elu. Internet tungis eraellu, netis rippuvad pildid paljastasid nurjatused presidendilossis ja küberrünnetest sai välispoliitika osa.

Tänased saatekülalised meenutavad, millised olid nende esimesed kokkupuuted sotsiaalmeediaga ja kuidas mõjutas interneti plahvatuslik levik nende elusid tollel kümnendil.

Madis Kimmeli juhitud retro-doksari «Pöörased nullindad» on Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast «Reporterit».

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles