T, 6.12.2022

Nüüd oodatud ka noorimad mänguhaid! MängudeÖÖ tuleb kaks korda võimsamalt kui kunagi varem

Spekter
Nüüd oodatud ka noorimad mänguhaid! MängudeÖÖ tuleb kaks korda võimsamalt kui kunagi varem
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
MängudeÖÖ 2017
MängudeÖÖ 2017 Foto: Erakogu

10. novembril toimub Apollo Kino Solarises esmakordselt ühe laupäeva sees mitte üks, vaid lausa kaks mängurallit: juba menukaks saanud MängudeÖÖ üritusele eelneb nüüd ka päevane mängupidu, kus puudub vanusepiirang.

MängudeÖÖ on Eesti suurim videomängudele ja virtuaalsusele pühendatud üritustesari, mis toob külastajateni uusimad konsooli-, arvuti- ja mobiilimängud ning adrenaliinirohked võistlused suurtel kinoekraanidel. MängudeÖÖ sündmusel pööratakse erilist tähelepanu ka neile, kes ei ole veel leidnud oma kohta mängumaailmas, pakkudes sõbralikku, avatud ja meelelahutuslikku võimalust mängukultuuriga tutvuda. 

Pakkumaks unustamatut mängumöllu, korraldatakse päeval toimuval MängudeÖÖ: PÄEV sündmusel muu hulgas turniire mängudes Fortnite Battle Royale, NBA 2K19, Nidhogg II ja Arms. Lisaks leiab aset ohtralt kõrvaltegevusi, mida ühes sõprade ja vanematega nautida: põnevad loengud, virtuaalreaalsus, võimalus tutvuda ägedate Lego komplektidega, visata pilk peale ägedatele speedrunner'itele ja palju muud. 

Üritus kestab kella 13 – 18ni ja on vanusepiiranguta. Apollo Klubilise pilet 7 eurot, tavapilet 8 eurot. 

Õhtune «klassikaline» MängudeÖÖ toob tagasi selle videomängupeo meeleolu, mille poolest üritus juba pikalt tuntud on: laheda õhtu käigus lükatakse käima turniirid mängudes Fortnite Battle Royale (soolo), FIFA 19, SoulCalibur 6. Meelt lahutatakse veel uuemate Jackboxi mängudega, teritatakse mõistust loengusaalis, laotakse kaarte Hearthstone’is ning unustatakse hetkeks videomängud ja tehakse hoopis selgeks Eesti kõige kõvemad käpad kivi-paber-käärid mängus.

Üritus stardib kell 21 ning lõpeb varahommikul kell 5. Üritusele lubatakse külastajaid alates 16. eluaastast. Apollo Klubilise pilet 9 eurot, tavapilet 10 eurot. 

Osta pilet MängudeÖÖle SIIT, MängudeÖÖ päevale SIIT ning kahe päeva komplektpilet SIIT.

Vaata MängudeÖÖ 2017 kokkuvõtvat videot:

Märksõnad
Tagasi üles