Pilk peale: nemad on hetkel Eesti fitnessi 10 kõige kuumemat naist

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

2018. aasta Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis.

FOTO: Joakim Klementi

Nii äsja toimunud Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis kui ka kevadised Euroopa meistrivõistlused on tõestanud, et Eesti fitnessi tase on märkimisväärselt kõrge. EMilt tõi Eesti kulturismi ja fitnessi koondis koju seitse medalit. Vaata üle, kes on naiste fitnessis praegu kõige kuumemad nimed!

Andra Vagur

2017. aasta maailmameistrivõistluste pronks bikiinifitnessis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andra Vagur (@andra_vagur) on

Reet Reimets

2018. aasta Euroopa meistrivõistluste kolmas koht bikiinifitnessis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reet Reimets (@reet_reimets) on

Helena Mang

2017. aasta Euroopa- ja maailmameistrivõistluste pronks, Eesti meistrivõistluste ja karikavõistluste kuld, Põhjamaade meistrivõistluste hõbe ja Eesti parim fitness-sportlane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Helena Mang - IFBB ELITE PRO (@helena.mang) on

Egle Eller-Nabi

Pärast rasedust ja kaheaastast pausi profikarjäärist alustas Eller-Nabi tänavu septembri lõpus uuesti võistlemist. Esimesel võistlusel Prahas (EVLS Prague Pro 2018) jäi naine bikiinifitnessi kategoorias 10. kohale. Edaspidi on oodata paremaid tulemusi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Egle Eller-Nabi (@eglenabi_bikinipro) on

Arida Muru

Eesti meistrivõistluste esikoht bikiinifitnessis ja absoluutkategooria võit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arida Muru👑 (@aridamuru) on

Õnnela Raudsepp

2018. aasta Eesti meistrivõistluste wellness-fitnessi kategooria võitja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Õnnela Raudsepp (@onnela.raudsepp) on

Endla Vaher

2018. aasta Euroopa meistrivõistluste esikoht naiste fitnessis, Eesti meistrivõistluste naiste fitnessi kullavõitja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Endla Vaher (@endlavaher) on

Agne Kiviselg

2018. aasta Eesti karikavõitja bikiinifitnessis, Eesti meistrivõistluste absoluutkategooria teine koht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agne Kiviselg (@agnekiviselg) on

Kristina Koroljak

2018. aasta Euroopa meistrivõistluste I koht naiste fitnessis ja absoluutkategooria võit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristina Koroljak (@kristinakoroljak) on

Jana Teder

2018. aasta Eesti meistrivõistluste mastersi bikiinifitnessi võitja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jana Teder (@janateder) on

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles