77-aastane lesestunud Brian Reader (Michael Caine), kes oli noorena tuntud varas, paneb kokku kurjategijate bande, mille kõik liikmed peale ühe on juba küpses elusügises ning kasutavad oma vana kooli oskusi, et viia läbi ennenägematu rööv.
Tegelikus loos läks nii, et kamba seitse sullerit pandi trellide taha, kus nad kannavad 5-7 aasta pikkuseid vanglakaristusi (üks suri vanglas). Vaid üks kogu bandest pääses puhta naha ning ilmselt ka kõige kobedama saagiga. Tänaseks on kogu varastatud kraamist (juveelid, sularaha ja kuld) suudetud taastada vaid kolmandiku ulatuses. Kellel taatidest õnnestus «pensioniplaan» siiski tagavaraks panna, jääbki saladuseks.
Režissöör James Marshi («Kõiksuse teooria») lavastatud linaloo kesksetes osades astuvad üles Hollywoodi veteranid Michael Caine, Michael Gambon ja Charlie Cox.
Apollo Kinodes alates 2. novembrist 2018.