Nike

Kohutav õnnetus! Jahimees lasi õhtuhämaruses maha jalgratturi

Marc Sutton

FOTO: Facebook

Jahimees lasi maha Briti maastikuratturi, kes parasjagu Prantsuse alpide lähedal ringi sõitis.

34-aastane Marc Sutton, kes elas Prantsuse alpide lähedal ja oli Les Getsis asuva restorani omanik, lasti maha laupäeva õhtul, kui ta Montriond suusakuurordi lähedal tihedas metsas jalgrattaga sõitis, kirjutas Metro.

Briti välisministeerium sõnas, et nad hoiavad kohalike võimudega intsidendi osas kontakti. Asja uuriv isik sõnas: «Ohver suri arvatavasti koheselt, kui 22-aastase jahimehe lastud kuul teda tabas.»

Mitmed inimesed on Marc Suttonile, kes oli restorani «Wild Beets Kitchen» omanik, Facebooki mälestussõnumeid kirjutanud. 

Marc Suttonile oli restorani «Wild Beets Kitchen» omanik

FOTO: Facebook

Kohalik allikas lisas: «Ta oli populaarsel ning hästi tuntud rajal, kuigi sinna on raske pääseda, ja rajal ei olnud väga palju inimesi, sest hakkas pimedaks minema. Võib-olla aeti ta kiiresti liikuva loomaga segamini.»

Kuid allikas täpsustas, et rattur kandis heledat riietust ja oli kergesti eristatav. 

Politsei uurib juhtumit hetkel, kui tapmist, ning kahtlusalune võib süüdimõistmisel pikaks ajaks vangi minna. 22-aastane kahtlusalune, aga viidi pärast tulistamist kiiresti haiglasse, kuna tal esinesid šokisümptomid. See tähendab, et teda ei saanud kohe üle kuulata.

Prantsusmaal algas jahihooaeg juba septembris.