PILDID ja VIDEO Aastaid ratasroolis olnud mees kõndis koos naisega altari ette

Emily ja Chris

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

Peigmees Chris Norton, kes on viimased seitse aastat ratastoolis olnud, suutis pruudi abiga kuue meetrise teekonna altari ette kõndida.

2010. aasta oktoobris vigastas Iowa osariigis asuva Lutheri kolledži esimese aasta tudeng Chris Norton Ameerika jalgpalli mängides oma selgroogu. Arstid avastasi, et siis 18-aastane Norton vigastas oma C3-C4 selgroolülisid. Šansid, et Chris oma alakehas tundlikuse taastab, või kõndimagi hakkab, oli umbes 3%.

Chris sõnas: «Ma ei kavatsenud sellega leppida. Ma ei tahtnud olla osa sellest 3%.»

Mees üllatas kõiki, kui ta oma pulmas ise altari ette kõndis. See oli aastate pikkuse füsioteraapia ning treeningu tulemus. Tähtsal teekonnal aitas teda ka tema kallim.

Chris kõndis kuus meetri pikkuse teekonna koos oma pruudi, Emily Summers-Nortoniga.

Chris sõnas: «See oli uskumatu, sest ma tegin seda Emily pärast. Ta on mu elu armastus - Wonder Woman ilma keebita. Me tegime seda ühise meeskonnana ja paarina ja teadmisega, et ta on minu kõrval igavesti ja et me teeme need sammud armununa abielus olles. See oli lihtsalt uskumatu.»

Paar on kasuvanemateks ka viiele lapsele, kõik alla kaheksa aasta vanad. 

Pärast oma vigastust hakkas Chris tegelema motivatsioonikõnedega ja elab oma moto järgi - pööra oma probleemid sõnumiks (Turn your mess into a message).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Please share to spread hope! #Repost @people @emilysummersnorton and I are so excited to be able to finally share the moment we have been working so hard for with all of you, the WEDDING WALK!!! It's unbelievable to think about how I went from the worst day of my life on October 16th, 2010 when I suffered a spinal cord injury to my best day when I married my best friend & the love of my life. It's amazing what happens when you lean on God, keep the faith and work as hard a you can!! God has an incredible plan for each and everyone of us. You can take your challenges and turn it into something so beautiful. Thank you @fotolanthropy & @7yardsfilm for this incredible video!!!! #7yardsfilm #Wedding ・・・ After a college football accident left him paralyzed, Chris Norton was told he had a three percent chance of moving anything below his neck ever again. Seven years later, he walked his bride Emily down the aisle at their wedding. 👏 Tap the bio link to see more via @peopletv.

A post shared by Chris Norton (@chrisanorton16) on

Tagasi üles