Kas Roald Johannson vaikis tõesti tervelt nädal aega?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kanal 2 saates «Roaldi nädal» sukeldub Roald Johannson inimmõistuse kõige sügavamatesse soppidesse, kui veedab nädala budismi– ja meditatsioonilaagris.
Kanal 2 saates «Roaldi nädal» sukeldub Roald Johannson inimmõistuse kõige sügavamatesse soppidesse, kui veedab nädala budismi– ja meditatsioonilaagris. Foto: «Roaldi nädal»/ Kanal 2

Täna kell 20.30 Kanal 2 saates «Roaldi nädal» sukeldub Roald Johannson inimmõistuse kõige sügavamatesse soppidesse, kui veedab nädala budismi– ja meditatsioonilaagris.

Tänane «Roaldi nädal» viib televaatajad vaikusemaailma. Ajakirjanik Roald Johannson kogeb, kuidas on nädal aega vaikida ning tegeleda ainult oma sisemaailma korrastamisega.

«Ma ilmselt ei ole oma elu jooksul veetnud mitte ühtegi sellist nädalat, kus ma ühtegi sõna ei räägiks. Nii et see saab olema paras katsumus,» alustab Roald saadet eesootavat kogemust kirjeldades.

Ühtlasi uurib Roald, mis on inimeste elus üle või puudu, et seda tuldi otsima vaikuselaagrisse.

Kuidas möödub ajakirjanik Roald Johannsonil see teistsugune nädal? Kas tõesti on võimalik teha telesaadet sõnagi lausumata?

Seda näeb juba täna õhtul silmiavavas reportaažis «Roaldi nädal: teekond Nirvaanasse» Kanal 2s kell 20.00, kohe pärast mälumängu «Kuldvillak».

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles