Eesti Muusikaauhinnad 2020

Roald Johannson kõlistab pulmakelli!

Täna kell 20.30 näeb Kanal 2s auhinnatud telesaates «Roaldi nädal» värvikat reportaaži kahelt täiesti erinevalt pulmapeolt. Ajakirjanik Roald Johannson uurib, kuidas tänapäeva eestlane pulmi peab ning paari heidab.

 

Ehkki jätkuvalt on populaarseimaks kooseluvormiks vabaabielu, siis otsustab igal aastal aina rohkem paare siiski astuda ametliku sammu. Roald Johannson osaleb kontvõõrana kahel pulmatseremoonial ja hilisemal pulmapeol ning uurib, miks tänapäeval ikkagi veel ametlikult abielluda tahetakse.

Esimene pulm, kuhu Roaldil on võimalus minna, toimub paralleelselt kahes keeles, sest abielluvad eesti tüdruk Eliise ja briti noormees Joseph. Pooled külalised on kohale sõitnud Inglismaalt, kus tavapärane pulmapidu on väga konservatiivne ja vaoshoitud. Väliskülaliste jaoks on Eesti kommete ja mängudega pulm lausa eksootiline.

Veel jõuab Roald Tartusse Genialistide klubisse Allani ja Sirle pulma, mis erineb esimesest pulmatseremooniast totaalselt ja on pigem boheemlasliku olemusega.

Meeleolukas reportaaž tänapäeva pulmadest doksaates «Roaldi nädal: pulmatrall» on Kanal 2s täna kell 20.30, kohe pärast mälumängu «Kuldvillak». Kui õigeks hetkeks teleri ette ei jõua, ela saatele kaasa Elu24 otseülekande vahendusel!