«Troonide mängu» staar paljastas kummalise viisi, kuidas ta kolleegiga vaba aega veedab

Maisie Williams ja Sophie Turner

FOTO: Lucas Jackson / Scanpix

«Troonide mängus» Sansa Starki tegelaskuju kehastav Sophie Turner (22) avaldab, et on kolleeg Maisie Williamsiga lähedaseks saanud. Koos veedetakse aega nii võtteplatsil kui vabal ajal ja seda kummalisel moel lõõgastudes.

Sophie avaldas, et pingelistest võttepäevadest puhkamiseks on tal välja kujunenud rituaal. Kui mõlemal näitlejannal juhtub olema korraga vaba õhtu, korraldavad nad veidi isemoodi tüdrukuteõhtu. Sinna ei kuulu aga näomaskide tegemine, küünte lakkimine või uute soengute katsetamine. 

Koos minnakse hoopis vahuvanni ning suitsetatakse end pilve.  «Ma oleme mõnes mõttes nagu erakud. Igal õhtul, kui filmime, on meil Maisie'ga «tüdrukuteõhtu». Või siis, kui oleme mõlemad samas linnas.» 

Sophie Turner ja Maisie Williams.

FOTO: Jane Barlow / PA Wire/PA Images

«Istusime seal, sõime, vahtisime lollakaid videosid ja suitsetasime kanepit. Võib-olla mu kirjastaja lööb mu selle eest maha. Aga tõmbasime end pilve ja istusime koos vannis ja hõõrusime meigipintsleid vastu üksteise nägusid. See on lõbus!»

Sophie ja Maisie tutvusid «Troonidemängu» esinemisproovis ning juba esmakohtumisel avaldus tüdrukute vahel suur keemia ja omavaheline sobivus.