E, 4.12.2023

Nostalgitse mõnuga: staarid meenutavad seni avaldamata pööraseid aegu

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna kell 20.00 alustab uus dokumentaalsari „Pöörased nullindad“, kus saatejuht Madis Kimmel räägib nendega, kes langetasid eelmisel aastakümnel suuri ja julgeid otsuseid ning viisid ellu ambitsioonikaid plaane.

Menusaate «Pöörased üheksakümnendad» tegijate uus retro-doksari «Pöörased nullindad» vaatab tagasi olulistele sündmustele, nähtustele ja seni avamata allhoovustele. Saatejuht Madis Kimmeli vestluskaaslased on nii tänased kui toonased ministrid, superstaarid, teletähed ja ajakirjanikud, kes kirjutasid enda nimed kuldsete tähtedega Eesti ja maailma ajalukku. Teiste seas mõtestavad möödunud aastakümmet Andrus Ansip, Urmas Sõõrumaa, Lenna Kuurmaa, Mihkel Kärmas, Jan Uuspõld, Piret Järvis, Indrek Tarand, Peeter Võsa, Dave Benton, Anu Saagim jpt.

«Nullindad oli aeg, mil loodi tänane Eesti. Kõik tundus võimalik, Eesti sportlastelt oodati igalt tiitlivõistluselt medalit, me olime kohe-kohe saamas viie rikkama Euroopa riigi hulka ja virtuaalne Eesti joosti hooga käima. Millenniumilapsed on pea kõik saanud täisealiseks ja ärevus, mida veel nullindatel tuleviku ees tunti, on tänaseks asendunud (vahel igava) kindlustundega,» meenutab saatejuht Madis Kimmel eelmist aastakümmet.

Uus retro-doksari «Pöörased nullindad» alustab Kanal 2s täna kell 20.00, kohe pärast «Reporterit». 

Kui magasid maha, pole hullu! Vaata järgi!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles