Kas supermodell Kate Moss on oma figuurile käega löönud?

Kate Moss mõned aastad tagasi

FOTO: Clasos / Stella Pictures/Scanpix

Inglannast supermodell Kate Moss oli koos oma noore kallima, saksa krahvi Nikolai von Bismarckiga puhkamas Lõuna-Prantsusmaal St. Tropezis.

Kõmufotograafid jäädvustasid 44-aastase modelli ja ta 31-aastase mehe luksusjahil, teatab Daily Mail.

Modell kandis punase ja mustaga Vivienne Westwoodi bikiine, mis paljastasid, et ta on varasemast ümaram, märgata oli ka kõhukest. Lisaks oli reitel tselluliiti.

Hiljem pani Moss selga musta värvi õlapaelteta trikoo, mis ta kõhu varjas ja ta käis meres ujumas.

Fotograafide sõnul jättis Moss mulje, et ta ei hooli enam eriti oma figuurist ega kehakaalust.

Kate Moss 5 - 6 aastat tagasi

FOTO: Clasos / Stella Pictures/Scanpix

«On teada, et Mossil oli periood, mil ta peaaegu iga päev pidutses, juues suurtes kogustes alkoholi ja süües rämpstoitu. See on nüüd ta figuuris näha. Lisaks on ta ahelsuitseaja,» sõnasid fotograafid.

Kate Moss 2013 St. Tropezis

FOTO: ASLAN-SAM / PAPIXS PRESS/Scanpix

Briti kõmumeedia andmetel on modell nüüdseks oma elustiili muutnud ja alkoholist peaaegu loobunud, kuid suitsetamisest mitte. 

Kate Moss oli 2011 – 2016 abielus muusik Jamie Hince’iga. Mossil on meediafirma juhi Jefferson Hackiga 16-aastane tütar Lila Grace Moss Hack.

Kate Moss ja Jamie Hince

FOTO: Jonathan Short / AP/Scanpix

Kate Moss ja ta tütar Lila

FOTO: ASLAN-SAM / PAPIXS PRESS/Scanpix

Alates 2015. aasta lõpust on Moss koos sakslasest aristokraadi Nikolai von Bismarckiga.

Moss andis paar kuud tagasi intervjuu, milles sõnas, et on muutnud oma elustiili, saades selleks inspiratsiooni 52-aastaselt näitlejannalt Sadie Frostilt.

Sadie Frost

FOTO: Ian West / PA Wire/PA Images/Scanpix

Frost loobus mitmetest oma pahedest, võttes omaks holistilise, keha ja vaimu puhastava elustiili, soovitades seda ka Mossile.

Kinnitamata andmetel on Moss kahandanud alkoholi tarbimist, käib jõusaalia ja joogas. Modelli sõprade sõnul ei ole Moss nii metsik, kui temast arvatakse.

«Kate on intelligentne naine ja suurepärane ema Lilale. Ta tahab ka keskeas hea välja näha. Kate’il on kena välimus ja ta tahab seda säilitada,» sõnasid sõbrad.

Pilte vaata siit.