«Su nädal kõlab tuttavalt»: kas need tuntud inimesed võiksid juhtida Eesti riiki?

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

«Su nädal kõlab tuttavalt» värskes saates panevad saatejuhid Katariina Tamm ja Mart Müürisepp kokku varivalitsuse, külla tuleb Kaja Kallas ning debüteerib duo The Naanslide.

Täna kell 21:30 tõmbab Kanal 2 uus päevakajaline satiirisaade «Su nädal kõlab tuttavalt» joone alla viimase aja tähtsamatele ja mitte nii tähtsatele juhtumisele.

Stuudiosse tuleb Reformierakonna esimees Kaja Kallas. Ka pulmavana tööd teinud Kallas selgitab, kuidas see väärt kogemus aitab teda võimalikus peaministritöös.

Kristel Aaslaid ja Mattias Naan teevad debüüdi duona The Naanslide ning annavad rokkivas muusikavideos «Äi-ämm» teada, millised on nende leibkonna keerulisevõitu suhted.

Saatejuhid Katariina Tamm ja Mart Müürisepp pakuvad välja oma varivalitsuse, kuhu kuuluksid ainult säravad ministrid. Saates selgub, millised ministeeriumid usaldataks näitkes Igor Mangile, Mallukale ja Katrin Lustile.

Samuti võetakse «Telekooli» rubriigis lahti kodumaised draamasarjad. Miks nad on just sellised, nagu nad on?

Päevakajaline satiirisaade «Su nädal kõlab tuttavalt» on Kanal 2 eetris täna kell 21:30 ning nähtav ka otseülekandena Elu24 vahendusel!

Tagasi üles