VIDEO Mis juhtub siis, kui väikese küla elanikud otsustavad oma küla päästmiseks osaleda tõsielusarjas?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Draamasari «Teine võimalus»
Draamasari «Teine võimalus» Foto: Konstantin Sednev

Täna kell 21.30 jõuab Kanal 2 ekraanile lustakas ja täiesti uudses formaadis üles filmitud kodumaine lõbus draamasari «Teine võimalus», mille peaosades säravad teiste seas Ain Mäeots, Elina Reinold, Egon Nuter, Grete Paia jpt.

Mis juhtub, kui kokku saavad hittsarja «ENSV» produtsendid, menusarja «Õnne 13» stsenarist ja ülipopulaarse lühifilmi «Tulnukas» režissöör? Siis näeb ilmavalgust uus ja üllatav sari eesti telepildis.

Draamasari «Teine võimalus»
Draamasari «Teine võimalus» Foto: Konstantin Sednev

Sarja režissööri Rasmus Merivoo pöörase huumorimeele tõttu on oodata veelgi pöörasemat telesarja. «See on sari sellest, kuidas väikese küla elanikud otsustavad oma küla päästmiseks osaleda tõsielusarjas, millest omakorda valmib saade, kuidas nad seda reality-saadet filmisid,» püüab Merivoo lahti seletada sarja mitmekihilisust.

Sarjas osalevate näitlejate nimekiri lubab tõeliselt kvaliteetset meelelahutust. Kaasa löövad Egon Nuter, Ain Mäeots, Indrek Ojari, Elina Reinold, Riina Maidre, Markus Dvinjaninov, Liina Tennosaar, Indrek Taalmaa, Tõnu Kilgas ja paljud teised. Oma näitlejadebüüdi teeb lauljatar Grete Paia.

Draamasari «Teine võimalus»
Draamasari «Teine võimalus» Foto: Konstantin Sednev

Ka sarja tootjad on oma-ala tipptegijad, nagu draamaseriaali «Õnne 13» stsenarist Andra Teede, internetis miljoneid vaatamisi saanud lühifilmi «Tulnukas» režissöör Rasmus Merivoo ja produtsendid Maarek Toompere ning Tarmo Kiviväli («ENSV», «Suur komöödiaõhtu», «Eesti mäng», «Rahvabänd» jpm).

Sarja keskmes üks Tuleviku küla, mis on tööpuuduse ja väheneva elanikkonna tõttu muutnud täielikuks perifeeriaks ning mida ähvardab häving. Ainus, mis võib selle elanikud päästa väljasuremisest, on osalemine rajus tõsielusarjas. Telesära taga on aga hoopis midagi muud, kui ekraanilt paistab...

Draamasari «Teine võimalus»
Draamasari «Teine võimalus» Foto: Konstantin Sednev

«Teine võimalus» alustab Kanal 2s täna kell 21.30, kohe pärast politseisaadet «Krimi».

Tagasi üles