E, 20.03.2023

Muusik Gary Numani tuuribuss sattus inimese surmaga lõppenud avariisse

Elu24
Muusik Gary Numani tuuribuss sattus inimese surmaga lõppenud avariisse
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Gary Numan, 2012.
Gary Numan, 2012. Foto: Jonathan Short / Scanpix

Elektroonilise muusika teerajaja Gary Numan (60) tühistas mõned esinemised oma USA tuuril, sest tuuribuss sattus avariisse, mille tagajärjel hukkus 91-aastane mees. 

Clevelandi politsei sõnas kohalikule meediale, et hukkunud meesterahvas lükkas ostukäru jalakäijate ülekäigurajal. Esinemispaigast liikma hakanud buss pööras sellele tänavale, põrgates kokku teed ületanud meesterahvaga, kes hukkus sündmuskohal. Politsei ei arreteerinud roolis olnud 45-aastast meest, kuid jätkab juhtumi asjaolude uurimist. 

Gary Numan tegi oma Twitteri-kontol avalduse, milles avaldas kahetsust juhtunud õnnetuse üle. «Me oleme täiesti laastatud surmaga lõppenud õnnetusest, milles meie tuuribuss osaline oli. Me kõik oleme kurbusega täidetud ja see on teinud meie jaoks teinud võimatuks isegi kaaluda, et võiksime täna õhtul esinemisega jätkata. Austusest hukkunu vastu oleks see ka täiesti vale.»

«Praegu suudame mõelda vaid inimestele, kes said sellest õudsest tragöödiast mõjutatud ja saadame neile kogu oma armastuse,» sõnas Numan. 

Märksõnad
Tagasi üles