R, 1.12.2023

Uues sarjas rumalat sekretäri mängiv Kethi Uibomägi: lavakasse ma enam ei lähe

Kertu Jukkum
, Meelelahutusportaalide juht
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Täna õhtul Kanal 2 ekraanil alustavas uues sarjas «Teine võimalus» teeb kaasa La la ladies'e lauljatar Kethi Uibomägi, kes mängib rumalat sekretäri. 

«Produtsendid helistasid, et oleks vaja sekretäri, aga pikalt aega seletad ei olnud ja ma läksin kohe kohale,» räägib Kethi Uibomägi, kes mängib kaasa uues eluterve huumoriga sarjas. «Minu roll on mängida sekretäri, kes on selline mahlane kuju - alati sätitud, aga maru loll,» kirjeldab ta ja lisab lohutavalt, et ju sel sekretäril on teistmoodi tarkused.

Kethi tunnistab, et kirg näitlejatöö vastu on temas alati olnud. «Aastal, mil ma keskkooli lõpetasin, lavakasse katseid ei olnud, kuid õnneks olen saanud end muul moel rakendada,» räägib Kethi, kes on kaasa teinud erinevates filmides ja sarjades. Lavakasse naine katsetada enam ei püüa. 

Kuivõrd kandev roll naisel uues sarjas on, ta öelda ei oska. «Kõik osad ei ole veel filmitudki, seega eks näis, kui palju mind näha on,» tunnistab lauljatar. 

Uus eluterve huumoriga sari «Teine võimalus» alustab Kanal 2s täna õhtul kell 21.30!

Sari räägib Tuleviku külast, mis ähvardatakse kruusakarjääriks teha. Värvikad külaelanikud Kalju (Egon Nuter), Tarmo (Indrek Ojari), Sigridly (Grete Paia) ja teised alles jäänud elanikud otsustavad selle eest viimse veretilgani võidelda. Kuidas saada vastu korrumpeerunud poliitikutele ja vastikutele ärimeestele? Aga ainult tervet oma elu muutes! «ENSV» loojate uues eluterve huumoriga sarjas näitlevad Indrek Ojari, Elina Reinold, Egon Nuter, Indrek Taalmaa, Grete Paia, Ain Mäeots, Markus Dvinjaninov, Liina Tennosaar, Tõnu Kilgas jpt.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles