Filmimusa: «Väike teene» elegantselt paheline pleilist peletab sinise esmaspäeva

Spekter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Põnevik «Väike teene» on täis pöördeid ja reetmisi, saladusi ja paljastusi, armastust ja truudust, mõrva ja kättemaksu.
Põnevik «Väike teene» on täis pöördeid ja reetmisi, saladusi ja paljastusi, armastust ja truudust, mõrva ja kättemaksu. Foto: Kaader filmist

Värskelt kinodesse jõudnud must komöödiamüsteerium «Väike teene» pole mitte üksnes maiuspala pahelise krimka austajale, vaid paitab ka kõrva. Filmi heliribalt leiab nii peeneid prantsuse retrošansoone kui ka räppi ning kogu pleilisti kõlbab tuju tõstmiseks kuulata ka keset kõige töisemat argipäeva. Head kuulamist!

«Väike teene» (A Simple Favor) on stiilne põnevik, täis pöördeid ja reetmisi, saladusi ja paljastusi, armastust ja truudust, surma ja kättemaksu.

Paul Feigi («Spioon», «Pruutneitsid») lavastatud «Väike teene» jutustab emast ja vlogijast Stephaniest (Anna Kendrick, «Hr Õige», «Audiitor»), kes saab oma lapse sõbra kaudu tuttavaks salapärase ning ligitõmbava naise Emilyga (Blake Lively, «Madalik», «Adaline'i aeg»). Naiste sõprus ei jõua aga kuigivõrd kaua kesta, kuna Emily kaob jäljetult. Stephanie asub teda otsima ning paljastuma hakkavad saladused, mida ta poleks ealeski osanud kahtlustada.

Vaata seansside aegu ja osta pilet siit.

Märksõnad

Tagasi üles