«Roaldi nädal» algab taas: vaata, kuhu viib Roald Johannson televaatajad sel korral!

«Roaldi nädal» viib Hauka laadale.

FOTO: «Roaldi nädal»/ Kanal 2

Täna kell 20.30 jõuab Kanal 2 ekraanile auhinnatud teleajakirjaniku Roald Johannsoni värvikate reportaažide sarja «Roaldi nädal» uus hooaeg. Avasaates uurib ta kirevat laadaelu Lõuna-Eesti südames.

Pärast kuuma suve jätkab «Roaldi nädal» sel sügisel taas entusiastlikult, tuues ekraanile kirju valiku lugusid Eesti inimestest ja paikadest. Värve kokku hoidmata kajastatakse nii põnevaid kurioosumeid kui ka tavaliste inimeste muresid, rõõme, ängi ja ekstaasi.

Hooaja avasaates sõidab Roald Johannson Antslasse, mis muutub kord aastas kolmeks päevaks täiesti hullumeelseks paigaks, sest seal toimub Eesti vanim, suurim ja legendaarseim Hauka laat.

«Ma olen ju sellest kuulnud igasuguseid lugusid, aga ei olnud sinna veel sattunud. See on täiesti fenomenaalne üritus, kolmkümmend tuhat inimest kahe päevaga,» kommenteerib saatejuht Roald Johannson oma muljeid Hauka laadalt.

Ühtlasi uurib Roald, miks tänapäeval, kui kogu maailma kaup on internetis vaid paari hiirekliki kaugusel, tulevad inimesed ikkagi veel kokku kambakesi müüma ja ostma.

«Roaldi nädal: Hauka laat» on Kanal 2 ekraanil täna kell 20:30, kohe pärast «Kuldvillaku» uue hooaja algust.

Tagasi üles