Täna lõppeb suvi: heidame pilgu selle hooaja kõige kadestusväärsematele bikiinikehadele

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Selle hooaja kõige kadestusväärsemad bikiinikehad: Jana Hallas.
Selle hooaja kõige kadestusväärsemad bikiinikehad: Jana Hallas. Foto: Instagram/ Jana Hallas

Nii kurb kui see ka pole, tänasega saab suvi ametlikult läbi ning bikiinid jäävad järgmist suve või soojamaareisi ootama. Selleks, et nõnda rasket uudist oleks lihtsam seedida, heidame pilgu Eesti staaride selle suve kõige kuumematele bikiinipiltidele.

 • Stilist ja laulukirjutaja Jana Hallas (48)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My favourite place discovered?

A post shared by Jana Hallas (@janahallas) on

 • Lauljatar Elisa Kolk (21)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feels like Home.? @seafollyaustralia ?

A post shared by ELYSA? (@elisakolk) on

 • Seltskonnatäht Heti Tulve (37)
 • Meigikunstnik Liisa Leetma (25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? paradise found

A post shared by ✭?? ??? ??????✭ (@liisaleetma) on

 • Endine miss ja seltskonnatäht Liis Lass (31)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning dip and then READY FOR MILANOOO ??

A post shared by LIIS LASS (@liislassofficial) on

 • Fitnessmodell Erna Husko (21)
 • Blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre (25)
 • Lauljatar Helen Adamson (31)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A few weeks ago I decided that I will quit eating meat. It was purely a moral and an emotional decision for me. When you have followed my stories I am sure you understand why. • The older I have gotten the more my love for animals has grown. As I started to be more concious and aware about who I am eating off course I felt quilty. I have never loved meat or felt a hudge desire for it so leaving it out really hasn't been difficult for me. • It was 13 years ago when I became a vegetarian first time for about 5 years. Just because even thinking about eating meat made me nauseous. Later on I understood why. • About 10 years ago I read about blood type diet and for my blood type meat isn't even recommended. I found many foods in there that I didn't like and that weren't suitable for me as well. • It was the first time I learned how I had intuitively listened to what my body needs and now I am just going back to it. Feeling better both emotionally and physically. • If you eat something that you don't like because it is said to be healty I truly believe you are not doing justice to yourself. As I am sure you already know some things that are healthy to some might be unhealthy to others. • Our body and mind are connected, listen to both of them and you will feel happier and healthier. GOLDEN from inside and out ? #MySunriseGold #GalaxyS9 #WithGalaxy ?@taavitonnisson

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on

 • Sisulooja Katri Palm ehk Katri Kats (25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

More serious than ur mum

A post shared by KATRI KATS (@katrikats) on

 • Lauljatar Laura Põldvere (30)
 • Endine miss ja telenägu Madli Vilsar (27)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Täna nägin ühte blogipostitust, kus ühele kenale neiule üritatakse selgeks teha, kui paks ta on ja see muutis mo jälle väga emotsionaalseks. ? Ma tean väga hästi, kuidas see meeletu halvustamine ja mõnitamine mõjuvad. Vahe ongi selles, et on inimesi, kellel ei ole kehakaal probleem ja on teised, kes ei saa sööki nuusutatagi ja juba võtavad juurde. Samal ajal on ka neid, kes näevad kurja vaeva, et kaalus veidigi juurde võtta, et mitte närtsinud välja näha. Mõlemad olukorrad on rasked. Mõlemal puhul on kommenteerijaid, kes arvavad teadvat paremini, mis on ilus, kuidas nad peaksid elama ja mida nad kõik valesti teevad! Aga fakt on see, et me oleme kõik erinevad ja see ongi äge! ÕELUTSEJATELE tahaks õelda vaid ùht - ma loodan, et sinu elus ei tule kunagi sellist probleemi, mille kallal sind mõnitatakse ja halvustatakse. Ma loodan, et sul läheb elus kõik nii nagu sa soovid ja ei pea vastakuti seisma olukordadega, mis põhjustavad selliseid väliseid muutusi. Ma loodan, et sa ei pea kunagi kogema samasugust alandust kui sa ise teistele praegu valmistad! Ma loodan, et sa saad aru, et elus on palju muid väärtusi kui kellegi sobitumine kindlatesse visuaalsetesse normidesse ! You can change your body but it’s lot harder to change an ugly heart! See on küll klišee aga samas nii tõsi - me oleme kõik ilusad, erinevate vormide ja iseloomudega, aga kui sa oled hinges õel, siis ei päästa sind isegi Kardashianite tagument või peenike piht!

A post shared by Madli Vilsar (@madlivilsar) on

 • Modell Mirjam Väljaots (29)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Still feelin’ the summer vibes ☀️#instagood

A post shared by Mirjam Väljaots (@mirjamvaljaots) on

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles