Prints William avalikustas, mis on ta naise Catherine’i lemmiktoit

Cambridge'i hertsoginna Catherine söömas sushit

FOTO: Chris Wattie / Reuters/Scanpix

Briti Cambridge’i hertsoginna Catherine on tuntud tervisliku toitumise poolest, kuid vahel lubab ta endale ka delikatesse.

Catherine’i abikaasa, prints William avalikustas eile Londonis Jaapani kultuurikeskust külastades, et ta naisele meeldib väga sushit süüa, teatab msn.com.

Prints William ja ta naine, Cambridge'i hertsoginna Catherine

FOTO: DANISH SIDDIQUI / AFP/Scanpix

William rääkis Jaapani kultuurikeskuses sushikoka Akira Shimizuga kohtudes, et tema ja ta naine maiustavad vahel jaapani roogadega, kaasa arvatud sushiga, mis on nende mõlema lemmik.

Jaapani kokk Akira Shimizu kinkimas prints Williamile bento kasti

FOTO: Tim P. Whitby / PA Wire/PA Images/Scanpix

Shimizu kinkis printsile jaapani tüüpilise lõunasöögi, niinimetatud bento karbi, milles oli tuunikala, merisiilik trüflikreemi kastmes, shitake seened, marineeritud köögiviljad ja riis.

Prints William sõi koos jaapanlastega, kiites nende kööki.

«Väga maitsev. Tänan selle maitseelamuse eest. Minu ja naine armastame sushit. Arvan, et külastan koos oma naisega millalgi Jaapani kultuurikeskust uuesti, tulles siia restorani lõunasöögile,» sõnas Briti kuningakoja liige.

Jaapani kokad valmistamas sushit

FOTO: Toru Yamanaka / AFP/Scanpix

Meediale jäi silma prints Williami viga, mille ta tegi, kui küsis keskuse avamisel olnud briti õpilastelt, kas nad oskavad pulkadega süüa.

«Kas te sööte sageli hiina toitu? Vabandust, jaapani roogasid. Kas sööte sageli jaapani toitu? Mitte väga sageli? Kas teile meeldib sushi? See on väga maitsev, viib lausa keele alla,» sõnas prints lastele.

Üks lastest raputas pead, kui prints William küsis, kas pulkadega on lihtne süüa ning prints nõustus temaga, et pulkadega söömine nõuab harjutamist ja oskusi.

Prints William uurimas, kuidas lapsed pulkadega söömisega hakkama saavad

FOTO: Pool / Reuters/Scanpix

Tagasi üles