L, 25.06.2022

Eesti Instagrami tähtede kontod võeti pantvangi: 30 minutit hiljem oli juba hilja, sest siis ma enam oma kontosse sisse ei saanud

Elu24
Eesti Instagrami tähtede kontod võeti pantvangi: 30 minutit hiljem oli juba hilja, sest siis ma enam oma kontosse sisse ei saanud
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments

«Radaris» räägivad kohalikud sotsiaalmeediamõjutajad Katrikats (Katri Palm), Paljas Porgand (Merilin Taimre) ja Sandra Raju, kuidas nad oma Instagrami kontost ilma jäid ja selle tagasisaamiseks häkkerile lunaraha olid sunnitud maksma. 

Selle suve alguses said nad kõik õngitsuskirja häkkerilt, kes nimetas end Anastassia Smirovaks.

«Anastassia kirjutas mulle koostööpakkumise, mis oli suunatud ühele riidebrändile,» kirjeldab Sandra Raju kogu saaga algust.

«Ma ei kliki kunagi niisama mingile lingile, aga see oli täiesti tavaline Instagrami link ja see viiski täiesti tavalisele Instagrami lehele,» lisab Merilin Taimre, kes on tuntud ka kui Paljas Porgand blogi autor.

«Ma mõtlesin, et maru kahtlane, kuid plaanisin sellele meilile ikkagi hiljem vastata. Aga 30 minutit hiljem oli juba hilja, sest siis ma enam oma kontosse sisse ei saanud,» kirjeldab Katri Palm, kuidas ta oma kontost ilma jäi.

Kuidas sotsiaalmeediatähed oma konto tagasi saamiseks häkkeriga läbirääkimisi pidasid ja mida PPA ja RIA lunaraha maksmisest arvavad, saad teada täna õhtul kell 20.00 Kanal 2 saatest «Radar».

Märksõnad
Tagasi üles