P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

NOSTALGIALAKS: kas mäletad, millised nägid «Padjaklubi» tüdrukud välja kõige alguses? Vaata pilte ja meenuta!

Elu24
Facebook
Comments

«Padjaklubi» esimene hooaeg alustas 2014. aasta märtsikuus. Kõik sai alguse neljast täiesti erineva iseloomuga noore naise kohtumisest ühes kahetoalises üürikorteris, kuhu nad saatuse keerdkäikude tõttu sattusid. Tänaseks on karakterid läbi teinud tugeva muutumise - kas mäletad, millised nägid tüdrukud välja esimesel hooajal?

Grete Klein mängib endist missi Laurat, kes unistab staariks saamisest. Ta kulutab kogu oma raha välimusele, veetes meeletult aega juuste, küünte, rindade ja ihu eest hoolitsemisele. Ta on krooniline valetaja, kes ei suuda ühelegi valikule kindlaks jääda, sest loodab, et äkki tuleb keegi, kes on senisest veelgi parem. 

Kristel Aaslaid on saarlanna, kes mängib Miša osatäitjat. Miša on üle võtnud kõik meeste maneerid: ropp ja röhitsev, matslik ja räpakas, lohakas ehitusmees Soomest.

Katariina Ratasepp mängib malbet Mariat, kes Viljandist suurde linna leiba teenima on tulnud. Arukas, nutikas, mõistlik ja ratsionaalne Maria on tüdrukutest kõige täiskasvanulikum.

Kertu Moppel kehastab Kristinat, kes on ninatark, omakasupüüdlik, ahne, nohiklik ja veidi hajameelne loodusehuviline. 

Nüüdseks on tüdrukute karakterid arenenud sarjas silmnähtavalt, kuid juubelihooaja puhul tuuakse tükike esimese hooaja seiklusi tagasi ekraanile. Mis saab siis, kui ajalugu kordub ja kõik tüdrukud taas ühes väikses korteris hakkama peavad saama? Pöörastest olukordadest siin puudust ei tule!

Vaata galeriist, kuidas on tüdrukud läbi aastate muutunud! Milline pilt on sinu lemmik? 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles