Laulja Robbie Williams avaldas tohutu suure saladuse

Vahur Joa
, Reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Robbie Williams
Robbie Williams Foto: promo

Robbie Williams ja tema kaasa Ayda Field on tegusad olnud. Paarike liitus talendisaate X-faktor kohtunikepaneeliga. Aga see ei ole saladus, millega nad nüüd välja tuli.

Robbie ja Ayda andsid teada, et nad on tänu asendusemale saanud kolmandat korda lapsevanemateks. 

Ayda kinnitas, et nad said tänud asendusemale pisitüdruku Colette'i vanemateks. 39-aastane naine andis uudisest teada Instagramis. «Me oleme hoidnud väga erilist saladust. Meil on rõõm teiega jagada uudist, et me saime pisikese tütre vanemateks. Tere tulemast maailma Colette (Coco) Josephine Williams!!» 

Robbie Willams ja abikaasa Ayda Field Williams. 25/07/18.
Robbie Willams ja abikaasa Ayda Field Williams. 25/07/18. Foto: MMKID / @markmilanthepaparazziman / MEGA

«Tegu on olnud väga pika ja keerulise teekonnaga ning sellepärast me olemegi kõike vaka all hoidnud,» selgitas Ayda. «Perekond tuleb erinevates vormides ja selle väikese preili, kuigi ta on bioloogilisel meie, tõi ilmale imeline surrogaat ja me oleme talle elu lõpuni tänulikud. Me oleme üliõnnelikud, et see väike armas tüdruk olemas on ja me oleme õnnistatud, et me saame elada ajal, kus sellised asjad võimalikud on. Nüüd me palume, et te austaksite meie privaatsust. #TeamWilliams.»

Teadaande juures oli imearmas mustvalge pilt Robbie, Ayda, Teddy, Charlie ja Coco kätest.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I spy with my little eye an extra little hand ? So we have been keeping a very special secret! We are delighted to share with you that we have had a baby girl….welcome to the world Colette (Coco) Josephine Williams!! ?? It has been a very long and difficult path to get here, which is why we have kept it on the down low. Family comes in all forms, and this little lady, who is biologically ours, was carried by an incredible surrogate mother, to whom we will be eternally grateful. We are over the moon to have this beautiful baby girl in our lives and so blessed that we live in a world which makes this possible. As with Teddy and Charlie, we ask that you respect Coco’s privacy and allow us to grow into our new team of 5! #TeamWilliams

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on

Tagasi üles