R, 8.12.2023

Kas sinu lemmik jõuab ekraanile? «Su nägu kõlab tuttavalt» kuldhooaja osalejad avalikustatud (1)

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Liis Lemsalu
Liis Lemsalu Foto: Kristjan Teedema

Täna selgusid kaua saladuses olnuna kõik «Su nägu kõlab tuttavalt» saate osalised. 

Seitsmenda, kuldhooaja esinejateks kutsuti tagasi eredamaid etteasteid teinud kuulsused ja ka mõned uued üllatajad. Vaata nimekirja, kas sinu lemmik sai ekraanile ning kes veel nimekirja kuuluda võiks?

Sepo Seeman
Sepo Seeman Foto: TV3/Promofoto
Tanel Padar
Tanel Padar Foto: Tv3/Erakogu
Saara Kadak
Saara Kadak Foto: Triin Maasik
Ott Lepland
Ott Lepland Foto: Erakogu
Marta Laan
Marta Laan Foto: Erakogu
Nele-Liis Vaiksoo
Nele-Liis Vaiksoo Foto: Erakogu
Liis Lemsalu
Liis Lemsalu Foto: Krsitiina Reisner
Lauri Liiv
Lauri Liiv Foto: Erakogu

TV3 erisaates «Su nägu kõlab tuttavalt: Kuldse hooaja ootuses» avalikustati tänavuse hooaja osalejad. Ootamatu on aga see, et 7. hooajal on saates üheskoos eelmistel hooaegadel säravaimate etteastetega üles astunud kaheksa armastatud lauljat-näitlejat, mis tähendab seda, et lavale astub läbi aegade kõige vingem koosseis. Näosaate lava hakkavad vallutama imekaunis Liis Lemsalu, legendaarne Tanel Padar, võluv Saara Kadak, humoorikas Sepo Seeman, armastatud Nele-Liis Vaiksoo, sarmikas Ott Lepland, särav Marta Laan ja alati rõõmsameelne Lauri Liiv.

Juba oktoobris alustava hittsaate kohtunikelaua taha istuvad Tanja Mihhailova-Saar, Olav Osolin ja Andrus Vaarik. Saatejuhi rollis näeme televaatajate südamed võitnud Märt Avandit, kes on uue hooaja eel elevil. «Kuldne hooaeg… Jaa… Sellist, nii-öelda vilistlaste saadet pole meil ju varem olnud. Osalejate seltskond on tõeliselt värvikirev ja kõik on lubanud sel korral vinti veelgi rohkem üle võlli keerata. Seega, mul pole ausalt õrna aimugi, mis sel korral saama hakkab. Ma lähen lihtsalt lavale ja loodan, et selle meeletu okteti tempole vastu pean. Õnneks on Tanja mulle kohtunikelaua taga ikka oma sooja ja särava olekuga toeks. Lühidalt, olen sama põnevil kui kõik teisedki,» kommenteeris Avandi.

Saate produtsendid Kaupo Karelson ja Triin Luhats kinnitavad, et tulemas on üllatusterohke hooaeg. «Kuldsel hooajal on saates üheskoos eelmistel hooaegadel säravaimate, vaimukaimate ja meeldejäävaimate etteastetega üles astunud 8 armastatud lauljat-näitlejat. Valik, kes sellel hooajal osaleda võiks, oli muidugi keeruline, sest kuue hooaja peale on saates olnud tõesti ju väga palju suurepäraseid artiste, kes kõik on teinud väga meeldejäävaid esitusi,» kommenteerivad nad. 

Osalejate seas ei ole aga ühtegi näosaate võitjat – miks? «Eelnevate hooaegade võitjad jätsime kuldse hooaja osalejate seltskonnast täiesti teadlikult välja. Nad on kõik suurepärased ja andekad lauljad-näitlejad, kes oma hooajal oma etteastetes nii lauluoskuste kui parodeerimise ja näitlejameisterlikkuse piire ületasid kordades ja andsid nii mõnegi esituse puhul endast kõik ja rohkemgi veel. Eelmiste hooaegade võitjaid saab kuldsel hooajal aga kindlasti kõiki näha külaliskohtunikena ning päris mitmeid ka üllatusesinejatena. Ja muidugi on kõik võitjad suurte etteastetega laval kuldse hooaja suurejoonelises finaalis 9. detsembril Saku Suurhallis,» kommenteerivad produtsendid.

Läbi aegade suurim finaalsaade leiab aset 9. detsembril Saku Suurhallis, kus astuvad lavale ka eelnevate hooaegade võitjad: Evelin Võigemast, Koit Toome, Mart Müürisepp, Juss Haasma, Kalle Sepp ja Valter Soosalu. Kuldse hooaja finaalsaate piletid on müügis Piletilevis!

Eesti parima meelelahutussaate «Su nägu kõlab tuttavalt» uus kuldne hooaeg stardib juba oktoobris ikka TV3s!

Kommentaarid (1)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles