Eesti Muusikaauhinnad 2020

«Su nägu kõlab tuttavalt» kuldhooaeg toob erkaanile senisest vingeima koosseisu

Maiken.

FOTO: TV3/Promofoto

Oktoobri alguses jõuab ekraanile «Su nägu kõlab tuttavalt» 7. ja kuldhooaeg, kus lisaks uutele tulijatele võtavad väljakutse vastu ka mitmed juba publikut vaimustanud staarid. 

Alates 7. oktoobrist jõuab ekraanile «Su nägu kõlab tuttavalt» seitsmes, kuldne hooaeg. Tänases erisaates, kell 20.00 avalikustatakse lõpuks, kes on selle hooaja osalejad.

Mida on neil meenutada möödunud hooaegadest ning millise esimese pähkli nad endale loosivad. 7. hooajal on saates üheskoos saate eelmistel hooaegadel säravaimate, vaimukaimate ja meeldejäävaimate etteastetega üles astunud 8 armastatud lauljat-näitlejat, mis tähendab seda, et näosaate lavale astub läbi aegade kõige vingem koosseis. Kõik selgub täna!

Kuidas aga juba saates osalenud lauljad ja näitlejad TV3 vaatajaid uuesti rabada suudavad? «Kõik esitusnumbrid on ju uued ja üllatusi pakkuvad! Nendes artistides olev energia ja potentsiaal ja oskused on ajaga ainult paremaks läinud, ideed pöörasemaks, lisaks on ju juurde tulnud ka palju lauljaid ja lugusid, millest head paroodiat teha. Hea nali ja sügisene pühapäevaõhtune mõnus meelelahutus ehk siis Näosaate-õhtu on juba ka televaatajatele saanud oodatud sündmuseks,» kommenteerib saate produtsent Triin Luhats. 

«Su nägu kõlab tuttavalt: Kuldse hooaja ootuses» juba täna kell 20.00 TV3s!