Piletimäng: võida pääsmed Raadio 2 Aastahiti galale

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
TLMP05:RAADIO 2 AASTAHITT 2005: TALLINN, EESTI,03JAN,06
Raadio Kahe aastahiti tseremoonia ööklubis Parlament. 
Pildil Tanel Padar
at/Foto:ANDRES TEISS
TLMP05:RAADIO 2 AASTAHITT 2005: TALLINN, EESTI,03JAN,06 Raadio Kahe aastahiti tseremoonia ööklubis Parlament. Pildil Tanel Padar at/Foto:ANDRES TEISS Foto: ANDRES TEISS/PM/SCANPIX BALTICS

Laupäeval, 3. jaanuaril auhinnatakse Aastahitt 2008 võitjaid. Club Von Überblingenis tõmmatakse pidu käima juba kell 20.00.Elu24.ee loosib oma lugejate hulgast välja viis võitjat, kes pääsevad koos kaaslasega Aastahiti auhinnagalat nautima.

Et piletiloosis osaleda, saada oma nimi, vanus ja telefoninumber märgusõnaga «Aastahitt» aadressile pilet@elu24.ee.

Võitjate nimed avaldame reedel, 2. jaanuaril kell 13.00 Elu24.ee lehel ja võtame võitjatega ühendust.

Pileti kahele võitsid:

Liina Põldme
Taavi Satradinov
Sven Tobreluts
Helena Tamm
Lennart Liivak

Palju õnne! Täname kõiki osalejaid, uute piletimängudeni!


***

Kell 21.30 lülitub Eesti Televisiooni ja Raadio 2 otse-eeter Aastahiti auhinnagalale, kus juba viieteistkümnendat korda selguvad aasta magusaimad palad.

Aastahiti auhinnagala lavalaudadel astuvad üles Toe Tag, Zetod, HU?, Groundhog Day, Rulers Of The Deep, Unistuste Bänd kooseisus Kristjan Kasearu, Katrin Siska, Robert Vaigla, Danel Pandre, Marko Atso ja Raivo Tafenauga ning teised Eesti muusikataeva säravaimad tähed.

Tagasi üles