L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kümmekond inimest sai viga, kui Backstreet Boysi esinemise ajal varikatus kokku kukkus

Vahur Joa
, Reporter
Facebook
Comments
File photo dated 25/02/15 of the Backstreet Boys (left to right) Nick Carter, Howie Dorough, Brian Littrell, AJ McLean, and Kevin Richardson who have released their first new single in five years. The boy band, who recently signed with RCA Records, have launched Don't Go Breaking My Heart shortly after celebrating their 25th anniversary.
File photo dated 25/02/15 of the Backstreet Boys (left to right) Nick Carter, Howie Dorough, Brian Littrell, AJ McLean, and Kevin Richardson who have released their first new single in five years. The boy band, who recently signed with RCA Records, have launched Don't Go Breaking My Heart shortly after celebrating their 25th anniversary. Foto: Jonathan Brady / PA Wire/PA Images

Rasked ilmastikuolud põhjustasid laupäeva õhtul Oklahomas toimunud Backstreet Boysi kontserdi ajal varikatuse kokkuvarisemise, mille tulemusena sai viga 14 inimest.

Inimesed ootasid suure huviga Thackerville'i linnas asuvas WinStari kasiinos ja kuurordis toimuma pidanud kontserti algust, kui suur tuul ehitise pikali lükkas ning 14 inimest vigastada said. Viga saanud inimesi raviti alguses kohapeal, kuid toimetati hiljem haiglasse, kirjutas Billboard.

Backstreet Boysi bändiliige Kevin Richardson kutsus WinStari kuurordis kokku langenud struktuuri «telgiks» ning lisas, et kohal olnud teenindav personal aitas koheselt viga saanud inimesi.

Kevin Richardson
Kevin Richardson Foto: AFP / Scanpix

«Hei, sõbrad. Rasked ilmastikuolud, suured tuuled ja vihm läbisid just Thackerville'i, OK. Päästeteenistus on kohal, et aidata inimesi, kes kokkuvarisenud telgi alla jäid. Ootame, et hinnatakse meie lavale ning produktsioonile tekkinud kahju,» kirjutas Richardson Twitterisse.

Nick Carter
Nick Carter Foto: Richard Shotwell/AP/Scanpix

Teine bändiliige, Nick Carter, säutsus samuti: «Ootame ja palvetame fännide eest, kes said viga. Kui me saame esineda, siis me oleme selleks valmis. Aga turvalisus ennekõike.»

Kohalik telekanal KOCO-TV raporteeris, et intsident toimus umbes kella 17:30 ajal. Telekanal sõnas, et inimesed evakueeriti eesootava tormi tõttu ning inimesed said viga, kui «midagi juhtus paviljoni sees».

Väljaanne ET avaldas WinStar kuurordi tehtud avalduse: «Kõikidel inimestel, kes kohale olid tulnud, paluti tormi eest varju otsida. Kuid umbes 150 inimest, kes ootasid Backstreet Boysi kontserti algust, ei hoolinud personali hoiatustest. 130-140 km/h puhkunud tuul lõi ümber kontserti sissepääsu struktuuri. 14 inimest said kohapeal ravi ja toimetati edasi haiglasse. Kaks nendest on juba koju lastud.»

Dallase reporter Allison Harris
Dallase reporter Allison Harris Foto: twitter

Dallase reporter Allison Harris postitas sündmuskohal olnud inimese pildid Twitterisse ja kirjutas: «Sõber Backstreet Boysi kontserdil ütles, et varikatus kukkus inimestele peale. Tema kohaselt saabus sündmuskohale ümbes kümme kiirabiautot, parameedikud viisid inimesi kanderaamidel minema.»

Harris jagas hiljem ka talle saadetud videot, mis on tehtud mõni hetk pärast seda, kui varikatus oli kokku kukkunud. Säutsu juurde oli kirjutatud: «Mitu inimest sai viga, nende hulgas noor tüdruk. Mitmed fännid rõttasid abivajajatele appi, nende hulgas ka endine sõjaväemedõde, kelle abikaasa sai viga.»

Kuigi WinStar ise sõnas natuke pärast õnnetust, et show läheb igasuguse ilmaga edasi, siis postitas Kevin Richardson samal õhtul teate Twitterisse, milles andis teada, et kontsert on tühistatud. Kuid artist lisas lõpetuseks, et kõik külalised jätaksid piletid alles, sest Backstreet Boys tuleb tagasi.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles