Eesti Muusikaauhinnad 2020

Madonna ei tahtnud oma sünnipäeval kuulata «selle» artisti muusikat

Madonna, 2012.

FOTO: Jason Merritt / Scanpix

16. augustil 60-aastaseks saanud USA muusikaikoon Madonna ei soovinud Marokos toimunud sünnipäevapeol kuulata iseenda muusikat.

Muusikadiiva ei soovinud sünnipäeval kuulata iseenda häält ja keelas enda muusika mängimise, vahendas Metro. Naine tahtis peol keskenduda teistsugusele muusikale. Suurejoonelisel peol käid kõlamata superhitid nagu «Vogue», «Papa Don’t Preach» ja «Like A Prayer».

Enda muusika asemel kõlas peol berberite muusika. Võiks arvata, et kummaline valik, aga kuna Madonna 10 000 naela maksnud pidu toimus Maroko suurimas linnas Marrakechis, siis tundus valik mõistlik. Peopaigaks oli Richard Bransoni õe Vanessa villa ning kõik külalised pidid olema riietatud Põhja-Aafrika hõimule omastesse riietesse.

Madonna.

FOTO: MAVRIXONLINE.COM/GOTTAHAVEROCKANDROLL.COM / MAVRIXONLINE.COM/Scanpix

Peol viibinud allikas sõnas ajalehele The Sun: «Peol oli Maroko muusika ning külalised olid riides nagu beduiinid. Me eeldasime, et ta laulab, aga keegi ei mänginud tema muusikat. Ta palus seda mitte teha ning teistel seda mitte ka küsida.»

Madonna 60. sünnipäeval oli ka suur Maroko-stiilis pidusöök, kuid popikuninganna ei läinud liiale.

Allikas lisas: «Madonna on väga viisakas ja tagasihoidlik. Ta küll joob, aga ta ei jäänud kunagi purju.»

Madonna 2012.

FOTO: JACK GUEZ / Scanpix

Pidu teenindanud personalilt võeti ära nende telefonid, et Madonna saaks rahus pidutseda, kartmata, et mõni ebameeldiv pilt temast Instagrami lekib.

Madonna on teinud kümme maailmatuuri ja müünud enam kui 300 miljonit albumit, mis teeb temast kõigi aegade enimmüünud naisartisti.