P, 28.05.2023

Patriootlikud staarid: vaata, kes tuntud kaasmaalastest tähistab taasiseseisvumispäeva eelõhtut Üheslaulmisega

Elu24
Facebook Twitter
Comments

Eesti riigi taasiseseisvumispäeva eelõhtul toimub Tallinna lauluväljakul suur kontsert «Üheslaulmine». Suure hulga kaasmaalaste seas on ka mitmeid tuntud nägusid, nii laval kui publikus. 

Eesti riigi taasiseseisvumispäeva eelõhtul, 19. augustil kell 19 Tallinna lauluväljakul EV100 ja Nargenfestivali raames toimuva «Üheslaulmise» esimeses osas «Laulu võim» saab Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks laulda sada minutit järjest teada-tuntud lihtsaid laule näitlejate, lauljate ja üle eesti kokku tulnud 1800 koorilaulja seltsis. «Peo esimeses pooles on tuntud laulude karaoke tüüpi kaasalaulmine. Teises pooles «Sajandi sumin» kõlab vägev kontsert meie bändidelt,» tutvustab ürituse kunstiline juht Tõnu Kaljuste. Ühel õhtul kaks eriilmelist kontserti ja kõlab 77 laulu!

Kontserdil heisatakse lavale Kaitseministeeriumi kampaaniaga «Vabaduse värvid» Eesti inimestelt kogutud fotodest kujundatud sinimustvalge lipp, et sellega teha ühine kummarduse kõigile, kes aitavad vabadust hoida ning selle tähendust kanda.

Kunstiline juht Tõnu Kaljuste.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles