Eksklusiivne kaader: president Kersti Kaljulaid saabus «Üheslaulmise» peole kaasa käevangus

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti riigi taasiseseisvumispäeva eelõhtul toimub Tallinna lauluväljakul «Üheslaulmine». Loomulikult ei jätnud president Kersti Kaljulaid nõnda tähtsale üritusele tulemata. 

Eesti riigi taasiseseisvumispäeva eelõhtul, 19. augustil kell 19 Tallinna lauluväljakul EV100 ja Nargenfestivali raames toimuva «Üheslaulmise» esimeses osas «Laulu võim» saab Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks laulda sada minutit järjest teada-tuntud lihtsaid laule näitlejate, lauljate ja üle eesti kokku tulnud 1800 koorilaulja seltsis. «Peo esimeses pooles on tuntud laulude karaoke tüüpi kaasalaulmine. Teises pooles «Sajandi sumin» kõlab vägev kontsert meie bändidelt,» tutvustas ürituse kunstiline juht Tõnu Kaljuste. Ühel õhtul kaks eriilmelist kontserti ja kõlab 77 laulu!

Õhtu teises osas «Sajandi sumin» saab kaasa laulda koos mitmete eesti bändidega – Curly Strings ja Estonian Voices, Singer Vinger, Metsatöll, Vaiko Eplik, Miljardid, Smilers, Karl-Erik Taukar Band, Estraadiraadio Kaire Vilgatsi, Tõnis Mäe ja Ivo Linnaga.

Tagasi üles