«Unistuste printsessi» saatejuht Andres Peets sai kiilakalt vastu vahtimist?

Andres Peets

FOTO: Maksim Toome

Pealtnägija väitel sai ärimees Andres Peets laupäeva ööl kokteilibaari Lounge Butterfly sünnipäevapeol ühelt kiilaspäiselt noormehelt rusikahoobi vastu vahtimist.  Peetsi sõnul oli tegemist pullitamisega.

«Lööke oli üks, võib-olla ka kaks. Kõik käis nii ruttu,» räägib pealtnägija Õhtulehele. Peets olevat suutnud erinevalt vastasest rusikaid taltsutada ning ainult tõuganud lööjat. Meestevahelist rüselust märkas veel mitu kohalolijat, löömist nad siiski ei kinnita.

Peets ise on seika meenutades napisõnaline: «See vahejuhtum on saamas asjatult palju tähelepanu. Tegemist oli tuttavatevahelise naljaviluks tõuklemisega, millest kõrvalolijad on valesti aru saanud. Tegime joviaalses olekus nalja, millel ei olnud mingit vaenulikku eesmärki.» Ta rõhutab korduvalt, et tegu oli tõesti vaid pullitamisega.

Õhtulehe allika sõnul muljetanud Peets peo jätkudes ise, et rüselus sai alguse sellest, et ta noormehele kogemata jala peale astus. Ärimees püüdnud vabandada, ent noorsandi pahameelt see ei kahandanud. Tõuklemiseni viinud aga see, et Peets tema aadressil krõbedamat väljendit pruukis.