L, 2.12.2023

Atlantises toimuvad peod nüüd ka raadiolainetel!

Kersti Raud
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Atlantises toimuvad peod nüüd ka raadiolainetel!
Atlantises toimuvad peod nüüd ka raadiolainetel! Foto: Club Atlantis
Tudengipäevade eriprogramm toob klubisse raadiolainetel toimuva Radio Ga Ga ning aasta esimese kostüümipeo Freakend Friday!
Tudengipäevad jätkuvad täie hooga! Radio Ga Ga koostöös Ring FM'iga toob Club Atlantis es neljapäeval klubisse ainulaadse võimaluse pidu eksklusiivsemaks muuta: toimub otseülekanne ning on võimalik saata SMS-tervitusi. Muusikalise poole eest kannavad hoolt DJ Ahto Kalda ja DJ Cristo Rääbis ning tudengitele on ukselt soodsam sissepääs.
 
Reedel toimub aga aasta esimene kostüümipidu, mis on pöörasem kui EuroTripi film, gravitatsiooniülene, meeltesegadust tekitav, aga sealjuures parim asi, millega üks töönädal võiks lõppeda ning nädalavahetus alata.  Freakend Friday - pidu, mis ei allu gravitatsioonile! Baaris pakume FF ajal spetsiaalselt pingetmaandavaid shotte, kohal on Captain Morgan isiklikult! Puldis suurepärane DJ Raul Rooma!
 
Lisainfo: www.atlantis.ee
Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles