R, 1.12.2023

Galerii: politsei tekitas avarii, mille tulemusena viidi teismeline haiglasse

Elu24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Buckinghami palee ees toimunud tagaajamise, mil politsei püüdis kätte saada 17-aastast rollerijuhti, lõppes avariiga, mille tulemusel politseiauto katusel lõpetas ning rollerit juhtinud poiss haiglasse viidi.

Scotland Yard kinnitas, et avarii juhtus, ja ütles, et see toimus laupäeva varahommikul. Politseiautos istusid kaks politsenikku ja rollerit juhtis 17-aastane poiss, kellega oli kaasas ka kaasreisija. Noormees saadi kätte ja vahistati mitmete liiklusrikkumist pärast, kuid toimetati haiglasse, kuna ta oli enda jalale viga teinud, vahendas Metro.

Politsei tegevust ja avarii tagamaid uurib nüüd politseist eraldiseisev uurimisüksus (IOPC), mis vigastustega lõppenud olukordades uurib politsei käitumist.

Politsei pressiesindaja sõnas, et konstaablid märkasid rollerisõidukite kell pool viis Hyde parki nurgal. «Sõiduk, juht ja kaassõitja vastasid rolleri kirjeldusele, mis oli varasemalt mitmeid liikluseekirju rikkunud,» rääkis pressiesindaja.

Natuke aega pärast tagaajamise algust sõitis roller sisse teisele politseiautole, mis tuli vastassuunast. Teist rolleri peal olnud inimest otsitakse veel taga, kuna ta põgenes sündmuskohalt.

«Praeguseks on algatatud eradi uurimine seoses politseiauto ning rolleri kokkupõrkega. 17-aastane poiss kannatas tõsiseid jalahaavu ning viidi haiglasse. Politseiauto lõpetas katusel, kuid keegi konstaablitest viga ei saanud,» sõnas IOPC esindaja.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles