E, 29.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Robert Vaigla piirab Vormsi Ennu noort pruuti

Facebook Twitter
Comments
Eelmise aasta oodatuim moesündmus Tallinna Moenädal 2011, mille eksklusiivne ava-show toimus Balti jaama tunnelis. Investori ja kunstimetseeni Indrek Kasela selja taha on peitu pugenud Vormsi Enn koos verinoore pruudi Janne Jüsmaga
Eelmise aasta oodatuim moesündmus Tallinna Moenädal 2011, mille eksklusiivne ava-show toimus Balti jaama tunnelis. Investori ja kunstimetseeni Indrek Kasela selja taha on peitu pugenud Vormsi Enn koos verinoore pruudi Janne Jüsmaga Foto: Jelena Rudi

Üle-eelmise pühapäeva «Tantsud tähtedega» stuudios viibinuile torkas silma muusik Robert Vaigla (25) ja Vormsi Ennu (68) silmarõõmuna tuntust võitnud Janne Jüsmä (22) lustlik flirt, märkas Kroonika. On’s Enn juba hüljatud mees?

«Nad istusid koos sõpruskonnaga ühes lauas, kuid Robi ja Janne lobisesid vaid teineteisega,» ütleb pealtnägija.

«Ühe reklaamipausi ajal ei jõudnud Robert õigeks ajaks saali tagasi ja teda ei lastud enam sisse, sest tants ja otse-eeter juba käisid. Kogu selle aja seisis ta lava taga ja vahetas Jannega sõnumeid.»

Robi, kes elas pikka aega Lenna Kuurmaaga, oli enda sõnul tantsusaadet tunnistamas koos hea sõbra Silver Laasiga. Janne kohta ütleb ta, et tegu on toreda inimesega ja nad teavad teineteist ammu.

Tekstisõnumite saatmise jutu peale purskab Vaigla naerma: «No mis vahet seal on!»

Mis suhe Janne Jüsmäl aga Vormsi nõiaga on? Dalai-laama kõne ajal jalutasid nad igatahes  teineteise kaisus, miilustasid ja koguni musutasid. Hetkel nimetab Janne oma sõpruskonnas Ennu vaid oma «parimaks sõbraks».

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles