Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2011/10/16/795174t1h6892.jpg)
Stig Rästa sõitis tantsusaate põrandale Toe Tag’i loo «Pankrot» saatel trikirattal, mille mees ühest spordipoest laenuks sai.
«Muidu ma sellega ei sõida, aga täna sõidan. Etendame sellist pankroti muusikast lähtuvat teemat – mina olen kuskilt suvalisest agulist ja Karina on printsess, keda ma tantsima üritan saada.»
Toe Tag’i muusika sobib Stigi sõnul samba juurde nagu valatult. «Tuleb välja, et Toe Tag ja Genka on sambakunnid. Neil on väga head sambalood. «Pankrot» sobis väga hästi ja läks story’ga kokku.»
Pankroti teema on ka mehe rahakoti jaoks aktuaalne. «Eks see saates osalemine mõjub ikka, saan selle arvelt vähem tööd teha, aga no saame hakkama.»