Eesti Muusikaauhinnad 2020

GALERII Kas käisid Sweetspot'i kaleidoskoobi alt läbi? Vaata, kas leiad oma pildi!
Laupäevased fotod!

Kultuurikatla pargis toimunud Sweet Spot festival pakkus lisaks mitmekülgsele muusikaprogrammile ka lõbusat meelelahutust. Üheks menukaks atraktsiooniks osutus fotoboks. Vaata, kas leiad galeriist end või sõpru!

Sweet Spot festival leidis esmakordselt aset sel suvel, 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis ning selle vahetus ümbruses.

«Sweet spot» tähendab muusikaterminoloogias kohta, kus heli on kõige parem - kohta, mis on just ideaalne muusika kuulamiseks. 27. ja 28. juulil oli selleks kohaks Kultuurikatla park ja selle ümbruskond. Festivali lavadel astusid üles maailma tippklassi artistid ning armastatud Eesti esinejad, kõhtu täidavad parimad kohalikud restoranid ning visuaalse naudingu saamiseks on kaasatud põnevad kunstnikud ja andekad artistid. Kahtlemata andis oma panuse ka festivaliala paiknemine merekaldal ning samas lisas mugavust aspekt, et sündmus toimus Tallinna kesklinna vahetus läheduses.

Sweet Spot ei ole vaid muusikafestival (kuigi muusikal on nende kahe päeva jooksul ülioluline roll) – pigem on tegemist elustiilifestivaliga inimesele, kes hindab kunsti, kultuuri, tänapäevast euroopalikku elustiili.