Sandra Ashilevi: ma algul arvasin, et inimesed ei saa festivali alguseks töölt ära

Täna Sweet Spot festivalil Elu24 lippu kõrgel hoidev poliitik Raimond Kaljulaid tegi intervjuu kauni Sandra Ashileviga, kes oli festivali üks esimesi lauljaid. Sandra jagas muljeid, kuidas oli festivalil esineda.

«Ma algul arvasin, et inimesed ei saa töölt ära,» sõnas Sandra Ashilevi. «Aga lõpuks oli ikkagi selline mõnus ports inimesi koos ja sai sellele festivalile väga äge avapauk antud,» lisas lauljanna.

Raimond uuris Sandra käest ka, kust naine leidis aega festivaliks valmistumisel, kui ta pidi natuke rohkem kui kuu aega treenima ka surfilaagriks. «Ma käisin tavaliselt hommiku esimeses pooles tööl, siis läksin trenni ja siis lõpetasin merel,» vastas Sandra ning ütles, et surfamine on tänu sellele üritusele tema üks uusi lemmiktegevusi.

Sandra, kes on viimased kaks päeva väga usinalt aidanud korraldajatel festivaliks ettevalmistusi teha, soovitab Elu24 lugejatel järgneva kahe päeva jooksul kuulata Little Dragonit, siis ka Jose Gonzalez ja Eesti enda bände.

Kõigile vallalistele meestele pettumuseks lisas Sandra Ashilevi intervjuu lõpus, et on festivalil koos sõprade ja elukaaslasega.

Tagasi üles