T, 4.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Muusik Seif tähistab 30. juubelit suurejoonelise kontserdiga

Elu24
Muusik Seif tähistab 30. juubelit suurejoonelise kontserdiga
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Muusik Seif
Muusik Seif Foto: Rock Cafe

Laupäeval 8. oktoobril tähistab Eesti suurimas kontsertklubis Rock Café oma 30.juubelit Muusik Seif. Kontserdi erikülalisena astub üles Ultima Thule.

Muusik Seif mängib harva ja väga erilistel puhkudel, nüüd on selleks ümmargune juubel. Sel sügisel on Rock Cafes toimuv juubelikontsert Muusik Seifi jaoks ainuke avalik esinemine. Bändi trummar Jaak Ahelik lubab, et lavalt saab kuulda vaid tuntud palu ning sekka ka paar uut lugu, millest kaks – «Tunnelis» ja «Iseloom», tulevad ettekandele esimest korda. Kuna Muusik Seif esineb niivõrd harva, siis on iga kontsert sündmus omaette. Koos Muusik Seifiga on lavale oodata nii mõndagi külalismuusikut, nende hulgas ka Jüri Rosenfeldi.

Muusik Seifi aktiivne tegutsemisperiood oli aastatel 1981-1986. Ansambel hoidis Eesti rock-muusika lippu kõrgel kõikjal tollases Nõukogude Liidus. Bänd tiksus Nõukogudemaa edetabelite ülemises otsas ja nendeta ei saanud läbi ükski Kesktelevisiooni saade. Vinüülplaadil «Mäe kaks nõlva» ilmusid palad «Kuldaja rock'n'roll», «Olem valinud tee», «Doktor, aita!» ja paljud teised.

Suure sünnipäevapeo erikülaliseks on rockisaurus Ultima Thule.

Uksed Rock Cafesse avatakse 8. oktoobril kell 21.00.

Märksõnad
Tagasi üles